♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Artık Özgürsün : Susmak Cinayet, Alttan Almak Teslim Olmaktır!

Clare Mackintosh’un listelerden düşmeyen romanı Artık Özgürsün Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini aldı! 

Beş yaşındaki bir çocuk okul dönüşünde annesinin elini bırakarak koşmaya başlar, işte o anda bir araba hızla çocuğa çarpar ve olay yerinden hızla uzaklaşır. Katil kimdir? 

Mackintosh, yüksek gerilimli ve bol sürprizli romanında olayları bir kadın gözünden de irdeliyor; fiziksel ve psikolojik şiddet altındaki bir insanın suskunluğunun yarattığı korkunç sonuçları gözler önüne seriyor. 

Çiğnenen bir kadının onuruysa… 

Susmak cinayet, alttan almak teslim olmaktır!

Jenna Gray'in korku, acı ve endişeyle dolu dünyası, beş yaşındaki bir çocuğun ölümüyle sonuçlanan trajik bir kazayla birlikte iyice altüst olmuştur. Artık hayatına devam edebilmesinin tek yolu, zor da olsa, yıkıntıların arasından kendine bir yol açıp her şeye silbaştan başlamaktır. Bir kâbus gibi üzerine çöken çaresizliği, kaçmaya sürükler onu. Galler sahilindeki yıkık dökük bir kır evine yerleşir. Burada yaşama yeniden tutunmaya çalışacak, yaralarını sarıp korkularının üstesinden gelmeye, hayatını sonsuza dek değiştiren o korkunç kasım akşamının etkisinden kurtulmaya çabalayacaktır. 

Fakat geçmişten kaçış yoktur. Suskunluğun ve korkunun sonuçları yıkıcı olacaktır…

“Sürpriz U dönüşüyle son derece sürükleyici, müthiş bir roman. Tek kelimeyle bayıldım ve bitmesini istemedim.” Peter James

“Ustalıkla kurgulanmış bir gerilim romanı.”  Trendeki Kız romanın yazarı Paula Hawkins

“Fırtına gibi bir psikolojik gerilim. İçinde her şey var: nefes kesici sürprizler, müthiş bir tempo ve mükemmel karakterler. Bu kitap kalbinizi sıkıştıracak ve suratınızın tam ortasına sıkı bir yumruk indirecek!” Mark Edwards   

Artık Özgürsün / Clare Mackintosh
Çevirmen: Berna Gülpınar
Altın Kitaplar
Polisiye Roman Dizisi
Basım Tarihi: 4/2016
Sayfa Sayısı: 408
Etiket Fiyatı: 25,00 TL


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template