♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: Pain & Gain

Michael Bay'in yeni aksiyon komedi filmi "Pain & Gain"den yeni fragman ve fotoğraflar yayınlandı. İnanılmaz ama gerçek olaylara dayanan bu hikaye, 12 Temmuz’da vizyona giriyor.

Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Ed Harris, Tony Shalhoub, Rob Corddry, Rebel Wilson ve Bar Paly’den oluşan kadro Amerikan rüyasını kovalarken suça karışan üç antrenörün başına gelenleri anlatıyor. Christopher Markus ile Stephen McFeely’nin senaryosu 90’lar Miami’sinde geçiyor... 

Daniel Lugo ve Paul Doyle, Florida'da yaşayan ve vücut geliştirme salonunda çok fazla zaman geçiren iki adamdır. Neredeyse ilgilendikleri başka bir şey yoktur. Ters giden tesadüfler sonucu ikili bir haraç ağının eline düşer ve daha da kötüsü işler sarpa sardığında zengin bir iş adamının kaçırılmasına şahit olurlar. Bir anda olayların ortasında kalırlar. Başları ciddi şekilde beladadır!

Bay’i gösterişli filmlerden sonra, böyle mütevazi bir filmde görmek merak uyandırıyor. Mizahı yerli yerinde, ikilimiz uyumlu... Fragmanda işin mizah yönü ağırlıklı, gayet güzel görünüyor... Amerika’da 26 Nisan’da vizyona girecek filmin, bizde neden 2 ay gecikmeyle vizyona girecek olmasını anlamasakta, bekliyoruz merakla...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template