♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Altın Portakal Kapanış ve Ödül Töreni Canlı Yayınla NTV’de!


48. yılını kutlayan “Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali”nin Kapanış ve Ödül Töreni’nde Altın Portakal ödülleri sahiplerini bulacak. Açılışta olduğu gibi kapanış töreni de Cuma akşamı saat 20:30’dan itibaren NTV’den canlı yayınlanacak. NTV yayını  20:30’da Kırmızı Halı seremonisi ile başlayacak, Berna Laçin ve Ufuk Özkan’ın sunacağı ödül töreni ise 21:00’dan itibaren ekrana gelecek.

Görkemli tören öncesi sinemamızın yıldızları Kırmızı Halı’da boy gösterecek, Yekta Kopan da geceye katılan ünlü isimlere sorular yöneltecek.

Törende “Yunanistan’ın dahi çocuğu” Areti Ketime ve Selanik’te yaşayan Antalyalı sanatçı Dilek Koç birlikte sahneye çıkacak.  Ege’nin iki yakasını barış köprüsüyle birleştiren Areti Ketime ve  Dilek Koç rebetiko ağırlıklı Türkçe ve Yunanca şarkılarıyla geceye renk katacak.

Törende, merakla beklenen Uluslararası Uzun Metraj Film  ve Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Altın Portakal Ödülleri sahiplerini bulacak. En İyi Film, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yönetmen ödülleri başta olmak üzere ödül almaya hak kazanan isimleri  bu yıl tamamı kadınlardan oluşan ve başkanlığını Müjde Ar’ın yaptığı jüri açıklayacak.


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template