♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

ABC'den İki Yeni Dizisine Tam Sezon Onayı!

Tam sezon onayları sürüyor, dizilerin geleceği belli oluyor. ABC Eylül ayının son haftasında yayınlamaya başladığı iki dizisine tam sezon onayı vererek, bölümleri 22'ye çıkartırken, ikinci sezonuna başlayan komedisi Happy Endings'e de 6 bölüm sipariş daha verdi. 

Sezonun en ilginç komedilerinden biri olan Suburgatory, 28 Eylül'de yayınlanan pilot bölümle başlamış henüz ilk bölümden kendini sevdirmeyi başarmıştı. Henüz 3 bölüm yayınlanmasına rağmen kanalı tatmin eden dizi için zaten tam sezon onayı bekleniyordu. Manhattan'dan tuhaf bir kasabaya taşınan baba-kızın öyküsünü anlatan dizi ilk 3 bölüm itibariyle hayli eğlenceli ve sezonun farklı komedilerinden biri.

21 Eylül'de yayınlanan pilot bölümüyle izleyicileri ikiye bölen ama sonraki bölümlerde toparlayan Revenge, henüz 4 bölüm yayınlanmışken tam sezon onayı aldı. Bir nişanda işlenen cinayetle açılan dizi, hemen ardından 5 ay öncesine dönüyor ve baş karakterimizin intikam mücadelesini anlatıyor.

İki yenisine güvenini açıklayarak, ilk sezonu garanti olan dizilerine daha fazla seyirci toplayacak ABC'den beklenen Charlie's Angels iptali ise henüz gelmedi. Yine bir başka iptal kıyısındaki Pan Am içinde kanalın aynı şekilde sabrı sürüyor.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template