♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Zeynep Galipoğulları’ndan Astrolojinin Hayatları Nasıl Etkilediğini Anlatan Roman: Merkür’ün Kadar Konuş Jüpiter’in Kadar İste


Sen ne hissedersen hisset, ne istersen iste; Merkür’ünün enerjisi gibi düşünür, iletişim kurabilir ve de Mars’ının yerleşimi gibi hareket etmeye meyilli olursun.

“Merkür’ün Kadar Konuş Jüpiter’in Kadar İste”, astrolojinin hayatları nasıl etkilediğini bize eşsiz bir kurguyla anlatırken okuru,  birbirine sarmaşık misali dolanmış insanlar, yaralar, umutlar, kesişen yollar ve değişen hayatlarla buluşacağı, her karakterde göksel etkinin işaretlerini göreceği gizemli bir yolculuğa davet ediyor.

Astrolog Zeynep Galipoğulları, her bir burcun pastanın 12 eşit diliminden biri olduğuna dikkat çekerken, tüm burçların ne kadar benzersiz ve bununla birlikte birbirlerini nasıl tamamladıklarının da olay örgüsü içerisinde bize ustalıkla aktarıyor. 

Her bir burcun kendine ait güçlü kasları ve gölge tarafları vardır diyen yazar Galipoğulları, okura “Senin varlığın bir enerjidir”  diye seslenirken “hangi enerjileri giyinerek geldiyse insan bu dünyaya, onların güçlü taraflarını barındırır, tuzaklarına düşmeye de meyilli olur “diye de ekliyor. 

Astrolog Zeynep Galipoğulları’nın kaleme aldığı Merkür’ün Kadar Konuş Jüpiter’in Kadar İste Destek Yayınları etiketiyle tüm kitabevlerinde…

Arka Kapak Yazısı:
Sen ne istersen iste Merkür’ünün enerjisi gibi düşünür, Mars’ın gibi hareket etmeye meyilli olursun.
Bir vakitten sonra tekrar tırtıl olamazsın. Kanatların çoktan çıktı.
O kozayı ördün, içine girdin. Artık onu yırtıp uçmak zorundasın...
İnsan kaderini tayin edebilir mi?
Geçmişin karanlık sır perdelerini arayabilir ya da geleceği bilebilir mi?
Daha da önemlisi ne yaşadığını yorumlayıp kendini daha iyiye doğru evriltebilir mi?
Eğer olmakta olan her şeyde gökyüzü ve yıldızlarla bir eşzamanlılık varsa ve insan, burçlarla ruhlar arasındaki kadim anlaşmayı çözebilirse, neden olmasın!

Merkür’ün Kadar Konuş Jüpiter’in Kadar İste, astrolojinin gizemli kapısını aralayan ve onun hayatımıza nasıl dokunduğunu anlatan bir roman. Bu kitapla birbirine sarmaşık misali dolanmış insanlar, yaralar, umutlar, kesişen yollar ve değişen hayatlarla buluşacak, her karakterde göksel etkinin işaretlerini ve kendinizi göreceksiniz.

Bu roman kendini arayan herkes için...

Yazar Hakkında:
Zeynep Galipoğulları, 1980’de İzmir’de doğdu. Gazi Üniversitesi Makina Mühendisliği’ni bitirdikten sonra yurtiçi ve yurtdışında, yerli ve yabancı firmaların satınalma, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüttü. Astroloji ve kadim bilgilere olan merakıyla çıktığı yolda sayısız eğitimler aldı. Edindiği tüm bu kıymetli bilgiler ve fark edişlerin ışığında kendi iç dünyasında hikayeleştirdiği ‘Merkür’ün kadar konuş, Jüpiter’in kadar iste!’ romanını yazdı. Aktif olarak Brezilya’da yaşamaktadır. Halihazırda ‘astrology_works’ instagram hesabından günlük ve dönemsel göksel hareketleri yorumlamaktadır.


Merkür’ün Kadar Konuş Jüpiter’in Kadar İste / Zeynep Galipoğulları
Türü: Astroloji
Yayınevi: Destek Yayınları
Sayfa Sayısı: 288
Fiyatı: 260 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template