♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Kırık Bir İlk Aşk Hikayesinde İkinci Perde : Gölgedeki Işığım

A. Meredith Walters’in kırık bir ilk aşk hikayesini gerçekçi anlatımıyla okurlarına yaşatan “Find You in the Dark” serisinin ikinci kitabı “Light in the Shadows”, “Gölgedeki Işığım” adıyla ve orijinal kapağıyla GO! Kitap’tan bu ay içinde yayımlanıyor.

Genç yetişkin kitapları kategorisinin uzun süre konuşulan romanı, şimdilik ara kitaplarıyla birlikte 4 kitaptan oluşuyor. Goodreads başta olmak üzere hemen hemen her siteden tam not alan roman, genç yetişkin romantizm kategorisinin de gözdelerinden biri konumunda. Serinin ilk kitabı “Karanlıkta Buldum Seni”yi Ocak 2014’te okurlarına sunan GO! Kitap, arayı daha fazla açmadan ikinci kitabı bekleyenleri mutlu ediyor. 2013 Mart’ında çıkan “Light in the Shadows”un Goodreads puanının ilk kitaptan daha yüksek olduğunu da belirteyim. 

Aşk sizi gölgelere hapsetse de daima bir umut vardır…

Clay’i bir daha asla göremeyeceğini düşünen Maggie kalbinin dağılan parçalarını toplayıp hayatına kaldığı yerden devam etmeye çalışır. Çünkü Clay böyle istemiştir.

Tedavi gördüğü klinikte, Clay’in, Maggie’yi düşünmeden geçirdiği bir tek gün bile yoktur. Yavaş yavaş iyileşse de, kalbi hâlâ onu kurtarmaya çalışan kıza aittir.

Ani bir trajedi onları tekrar bir araya getirdiğinde Maggie ile Clay için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Ama değişmeyen bir şey varsa o da birbirlerine duydukları o büyülü aşktır. Bir de karanlığı, o hep istedikleri mutlu sona dönüştürebileceklerine dair besledikleri umut…

Gölgedeki Işığım / A. Meredith Walters
Çevirmen: Duygu Yücel
Yayınevi: Go Kitap!
Yayın Tarihi: Şubat 2016
Sayfa Sayısı: 421
Etiket Fiyatı: 19.00 TL


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template