♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Jazz Company Sezonu Açıyor

Müzik severlerin uğrak noktası Jazz Company, yeni sezona yine dolu dolu bir programla merhaba diyor. Ünlü caz sanatçısı İlham Gencer ve keşiflerinden genç vokal İpek Dinç, 9 Ekim’de açılış gecesinde caz severlere unutulmaz bir gece yaşatacaklar. 10 Ekim’de Asena Akan & İstanbul’un İzleri, 16 Ekim’de Ülkü Aybala Sunat & Jazz Band, 17 Ekim’de Fötr Blues Band, 23 Ekim’de İlham Gencer & İpek Dinç ve 24 Ekim tarihinde Gizay Büyükdoğanay Trio, Jazz Company’de sahne alacak.

Caz ve blues müziğin önde gelen müzisyenlerinin sahne aldığı, Taksim’de yer alan Jazz Company, sezon açılış konseri ve Ekim ayı programı ile birçok özel geceye ev sahipliği yapacak. 

Ünlü caz sanatçısı İlham Gencer ve onun keşiflerinden genç vokal İpek Dinç, 9 Ekim gecesi açılış konseri ile müzik severlere özel bir performans sunacak. 23 Ekim’de de sahne alacak İlham Gencer & İpek Dinç’in yanı sıra Jazz Company Ekim ayı programında birçok performans yer alacak. 

Ülkemizde Brezilya cazını yumuşak sesi ve çağdaş yorumu ile temsil eden Asena Akan da "İstanbulun İzleri" adını taşıyan ilk albümünden tatlı esintileri, 10 Ekim’de Jazz Company’ye taşıyacak. 

Caz standartlarının yanı sıra değişik tarzda parçalara da repertuarlarında yer vermesi ile büyük beğeni toplayan Ülkü Aybala Sunat & Jazz Band 16 Ekim’de, samimi performansları ve başarılı doğaçlamalarıyla birçok müzik dinleyicisine blues’u sevdiren Fötr Blues Band 17 Ekim’de, caz, latin, soul, R&B tarzlarında şarkıları ile dinleyicileri ile buluşan Gizay Büyükdoğanay Trio ise 24 Ekim’de Jazz Company’de sahne alıyor olacak.

Menüsünde yer alan "Summertime", "Blue Moon" kokteylleri ve "Caz Yemeği" ile damak zevkine hitap eden Jazz Company, her Cuma ve Cumartesi akşamı 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz performansları, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 313 83 83 numaralı telefondan bilgi alınabilir. 

JAZZ COMPANY EKİM TAKVİMİ
9 EKİM 2015 İlham Gencer & İpek Dinç 
10 EKİM 2015 Asena Akan (İstanbul’un İzleri)
16 EKİM 2015 Ülkü Aybala Sunat&Jazz Band 
17 EKİM 2015 Fötr Blues Band
23 EKİM 2015 İlham Gencer & İpek Dinç
24 EKİM 2015 Gizay Büyükdoğanay Trio

Yer: Jazz Company - Elite World İstanbul Otel
Adres: Şehit Muhtar Cad. No: 42 Taksim İstanbul 
Tel: 0212 313 83 83 /

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template