♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

The Secret Circle, Cnbc-e'de Başlıyor

The Vampire Diaries’in yazarı L. J. Smith ve Dawson’s Creek ile bir gençlik dizisini efsaneleştirmeyi başaran, sonrasında The Vampire Diaries ile fantastik aleme geçiş yapan Kevin Williamson karşımızda!

Cadılarla dolu bir kasabada yaşamaya ne dersiniz?

THE SECRET CIRCLE, nesillerdir Chance Harbor kasabasında yaşayan cadı ailelerinin en genç üyeleriyle tanıştırıyor bizleri. Dawson’s Creek’in yaratıcısı Kevin Williamson’ın elinden çıkan dizi, yeni bağımlılığınız olmaya geliyor. 16 yaşındaki Cassie Blake’in bir cadı olduğunu keşfetmeden önce annesinin büyüdüğü ve oradan taşındıktan sonra asla geri dönmediği Chance Harbor’da geçiyor. Cassie için sıradan bir kasabadan fazlası değilken, gelir gelmez ardı ardına yaşadığı tuhaf olaylar dünyasını tepetaklak edecek.

The Secret Circle’ın yapımcısı Williamson, cadılar alemini kendine özgü bir mit olarak gördüğünü ve diziye vampirlerle kurtadamları dahil etmeyeceğini söylüyor. Bunlar yerine, gelecek bölümlerde daha önce görmediğimiz şeytani yaratıkların ve ürkütücü karakterlerin karşımıza çıkacağını müjdeliyor.

Amerika’da sezon arasında olan dizi, şimdilik yayınlanan 9 bölümle iyi gidiyor. Beklenenden kötü bir pilotla başlayan ama dördüncü bölümden sonra toparlayıp rayına oturan Secret Circle, şimdilik gelecek vaadediyor.

Secet Circle, bugün saat 21.00’de Cnbc-e’de başlıyor…

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template