♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İşte Hansel ve Gratel!

NBC'nin fantastik dizisi Grimm, Hansel ve Gretel masalını konu edecek "Organ Grinder" adlı bölümde yer alacak oyuncularını buldu.

Hanson ve Gracie adını taşıyacak evsiz ikili hayatta kalma mücadelesi verirken, organ mafyasının eline düşecek. Çağdaş Hansel ve Gretel'i oynayacak isimler, Daryl Sabara ve Hannah Marks olacak.

Dizi dünyasının iki genç isminden Sabara, bebeklikten itibaren kameraların önünde olan bir isim. 92 doğumlu oyuncu birçok dizide yer almış, The Polar Express ile de ödül almış, gelecek yıl içinde gösterime girecek üç filmde rol alarak ilerleyen yıllarda daha çok adını duyacağımız bir isim.

93'lü Marks'ta erken yaşlarda oyunculuğa girişenlerden. 2006 yapımı gençlik komedisi "Accepted" ile adını duyurmuş ve birçok dizide rol almıştı. Marks'ı en çok gördüğümüz dizilerse Weeds, Flashforward ve  Necessary Roughness. Genç oyuncu yeni Örümcek Adam'da rol kaparak yükselişe geçme planlarını da tutturmuş gözüküyor.

Sabara ve Marks'ın yer alacağı bölümün yayın tarihi henüz açıklanmış değil ama Grimm şimdilik ara vermeden yayınlanmaya devam ediyor.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template