♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

House M.D. Finali, Hugh Laurie'nin de Finali!

Sekiz sezondur ilgiyle takip edilen House M.D. dizisinin yıldızı Hugh Laurie, bir açıklama yaparak dizinin bitişiyle aktörlük kariyerine de son vereceğini duyurdu.

52 yaşındaki İngiliz oyuncu, Daily Record'a yaptığı açıklamada House M.D.'de Dr. Gregory House olmanın büyük şans olduğunu belirterek, "Amerika'da kendimi şımarık hissediyorum. Buranın dışında aynı hisleri verebilecek başka yer olacağını hayal bile edemiyorum" dedi.

House'un sona ermesiyle senarist, yapımcı yada yönetmen olmanın hayalini kurduğunu söyleyen Laurie, "200'e yakın bölüm çektik ki, yaklaşık 70 uzun metrajlı film değerindeki bu işten yaşadığım deneyim bana güven veriyor. İlk bölümden bu yana özgüvenim de arttı. Dizinin ardından yazar, yönetmen yada yapımcı olmaya ilgi duyuyor, bu alanları büyüleyici buluyorum" dedi.

Pazartesi akşamları Fox'ta yayınlanan House M.D.'nin final sezonu konusunda ise henüz kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Bu sezonun son sezon olduğu tahmininde bulunanların sayısı ne kadar çoksa, en az iki sezon daha süreceği tahmininde bulunanlarda o kadar çok. Fox'tan da bu konuda bir açıklama gelmemişken, izleyiciye düşen her sezonu son sezonmuş gibi izlemek olacak...

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template