♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

CW'den 3 Yeni Diziye Tam Sezon Onayı

Yeni sezonunda önemli seyirci kitlesini çekmek isteyerek gençlere hitap eden çizgisini bozmayan kanal CW, tehlikede görünen dizilerini kurtararak güven verdi. 

The Vampire Diaries, Supernatural, Gossip Girl ve One Tree Hill gibi uzun soluklu dizilerin çoğalmasını bekleyen kanal, bu sezon yayına başlayan Hart Of Dixie, Ringer ve The Secret Circle'a tam sezon onayı verdi.

Rachel Bilson faktörüyle kısa sürede tutan drama Hart Of Dixie için zaten bu karar bekleniyordu. Ama Ringer ve The Secret Circle için işler pekte yolunda gitmiyordu.

Sarah Michelle Gellar'ın ekranlara dönüş dizisi, ikiz kardeşler gerilimiyle aslında kanal için doğru seçim bile değildi ama diziye sahip çıkan CW, tam sezon onayı ile herkesi rahatlattı.

Doğaüstü gerilim The Secret Circle'da beklenen etkiyi yaratamamıştı. Üstelik aynı ekibin tutmuş dizisi The Vampire Diaries'le iyi ikili olmaları beklentisine rağmen... Anlaşılan kanal, perşembe akşamlarını doğaüstü gerilim akşamı yapmaya devam etmek istiyor ki, diziden beklentisini kesmedi ve ona da sezon onayı verdi.

Bu üç onay sonrası dizilerin sezon bölümleri de 22'ye çıkmış oldu...

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template