♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Binnur Duman'ın, bilincimizin nasıl tüm evreni ve varoluşu pozitif yönde etkileyebileceğini anlattığı "Rezonans" tüm kitabevlerinde...


Rezonans Kanunu’yla evrendeki her şeyin birbirleriyle titreşimler halinde iletişimde olduğunu biliyoruz. Canlı ya da cansız bütün nesnelerin birbiriyle titreşimi, bu titreşimin alanlara, mekânlara yayılması niyetlerimizi etkiliyor, duygu ve düşünceler, hissettiğimiz ya da düşündüğümüz her şey, bir rezonans alanı oluşturuyor.

Evrendeki sonsuz zenginliğin bir parçası olmak ve onunla uyum içinde kalmak ancak bu durumla rezonansa girmenizle mümkündür diyen yazar Binnur Duman, hissedilen ya da düşünülen her şeyin bir rezonans alanı oluşturduğuna ve tüm varoluşu kalıcı olarak değiştirdiğine dikkat çekiyor.

İnsanların yaydığı duygu ve düşünce frekansının dünyadaki değişimleri tetiklediğinin altını çizen Duman, negatif frekansa sahip korku bilincinin tüm evreni felaketlere sürükleyebileceği gibi bilincimizin nasıl tüm evreni ve varoluşu pozitif yönde etkileyebileceğini de okuruyla paylaşıyor.

Binnur Duman, sahip olmak istediğimiz şeylerin enerjisine uygun alanlarda bulunmanın ve rezone olmanın önemine değinirken tüm bunları gerçekleştirmenin nasıl mümkün olabileceği konusunda da okuruna yol gösteriyor ve ekliyor:

“Kendi önündeki engel sen olabilirsin, kendi önünden çekil.”

Arka Kapak Yazısı:
“Düşüncelerine dikkat et, kaderin olur. Dünyayı sen şekillendiriyorsun.”

Evren bir enerjidir. Evrenin sırlarını anlamak için Tesla’nın da dediği gibi enerjiyi ve titreşimi düşünmek gerekir. Dolayısıyla duygularımız, düşüncelerimiz, hissettiğimiz  ya da düşündüğümüz her şey, bir rezonans alanı oluşturur.

Bir durumla ya da duyguyla rezonans oluşturmuşsak, o gerçekliği yaşarken buluruz kendimizi. Birbiriyle rezone olanlar, birbirleriyle etkileşime girerler, yani benzer benzeri çeker. Titreşimlerimizle uyumlu olan her şey, hayatımızda gerçeklik bulur.

“Bugün de böyle oldu” diyemeyeceğimiz kadar kıymetlidir hayat. Çünkü her an, bir yaratım enerjisini beslemektedir. İyi veya kötü... İnsan hangi rezonansla anbean neyi besleyip büyüttüğünün farkında olmalıdır.

Kader, elbette cesareti sever, çünkü ancak cesur olanlar imkânsızın mümkün olabileceğini yayarlar evrene. Rezonans kanunuyla olmazları oldurabilme becerisine sahip insanoğlunun sığ sularda acı içinde kıvranması, sonsuz yeteneklerine karşı yapabileceği en büyük haksızlık. Dünyayı kurtarabilme potansiyeline sahipken günü kurtarmayı zaferden saymaya son vermenin zamanı geldi. Rezonans kanununu hatırlayın, hemen şimdi kullanmaya başlayın.

Rezonans / Binnur Duman
Alt Başlık: Kader Cesurları Sever
Türü: Kişisel Gelişim
Yayınevi: Destek Yayınları
Sayfa Sayısı: 208
Fiyatı: 200 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template