♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Deniz Feyzan’ın Yeni Kitabı “Olumlama Kitabı” Yayımlandı


Yazar Deniz Feyzan’ın yeni eseri “Olumlama Kitabı”, Yitik Ülke Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı. On üç yıldır işe alım, koçluk ve eğitim üzerine uzmanlığını derinleştiren Feyzan, ikinci eseri “Olumlama Kitabı” ile düşünceler arasında gezinen, arka plana attığımız sessiz iletişimin hayatımıza yön verdiğini hatırlatıyor. İçerden başlayan değişimle, dışarıya yapıcı ve çözüm odaklı bir sesin yükselişinin yollarını tüm şeffaflığıyla sunuyor. Erişebileceğiniz yepyeni bilgiler, ezber bozan bir uygulama ile okura arka kapakta şöyle sesleniliyor:

Kendini bu dünyaya nasıl ifade ediyorsun? 
Sözcüklerin kimliğini, kimliğin geleceğini inşa eder. Her gün evinde, iş yerinde ve sosyal alanda söylediklerin hayatında değiştirmek isteyip de değiştiremediklerine katkı sağlıyor. Avuçlarının içinde tuttuğun OLumlama kitabında okuyacağın her bir paragraf, sakin ve zarifçe seni bir kapının eşiğinden geçirecek.

1. Kapı: Öze güven 
2. Kapı: Duyguları Yönet 
3. Kapı: Düşünceleri Aş 
4. Kapı: Teslimiyet 
5. Kapı: Kelimelerin Gücü 
6. Kapı: Uyanış 
7. Kapı: Birlik

Yaptıkların ve OLduğun yer arasında, kalbinden geçen duyguların ve zihninde dolanan düşüncelerin arasında, niyetlerin ve adımların arasında; uzanan 7 eşiği geçtiğinde her şeyin ne kadar basit ve anlamlı olduğunu deneyimleyeceksin.

OLumlama kitabı; şu an olduğun yerde, değişimin için seni bekliyor.

Olumlama Kitabı, Deniz Feyzan, Yitik Ülke Yayınları, Kişisel Gelişim, 110 sf, 20 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template