♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Melissa Landers’in Yeni Serisi Türkçede : Yıldız Gemisi

“Alienated” serisiyle tanınan Melissa Landers’in yeni serisi “Starflight” Türkçede! Landers’in Şubat 2016’da yayımlanan aynı adlı ilk kitapla başlayan serisi yine bilim kurgu elbette. Bu kez Landers, yıldızlara yolculuk yaptırıyor okurunu. Serinin ikinci romanı “Starfall”ın da 7 Şubat’ta yayımlanacağını belirtelim. Go! Kitap yine çok bekletmeden onu da okura sunacaktır şüphesiz.

Yıldızlara yolculuk artık çok kolay. Ama Solara için değil. On sekiz yaşındaki Solara Brooks kimsenin, tırnaklarının arasındaki makine yağını ya da parmaklarındaki mahkûmiyet dövmelerini önemsemeyeceği dış diyara giderek hayatında yeni bir sayfa açmak istemektedir. Ama Dünya dışı seyahat onun gibi kimsesiz bir kız için hiç de ucuz değildir.

Seyahat boyunca vereceği hizmetlere karşılık bir bilet bulmaya çalışan Solara’nın şansına hizmetlerinden faydalanmak isteyen tek kişi ona okul hayatını zehir etmiş olan şımarık, zengin çocuğu Doran Spaulding’dir. Beş aylık yolculuk boyunca bütün ayak işlerini yapması karşılığında bilet ücretini karşılamayı kabul eden Doran ona daha ilk dakikadan itibaren köle muamelesi yapmaya başlar. Ama çok geçmeden işler tersine dönecek ve bu kez Doran kendini Solara’nın hizmetkârı olarak Banshee adındaki tuhaf bir uzay gemisinde, geminin kendisi kadar tuhaf olan mürettebatı ile birlikte yolculuk yaparken bulacaktır.

Yıldız Gemisi / Melissa Landers
Çeviren: Demet Orhan
Yayınevi: GO!
Türü: Bilim Kurgu Roman
Sayfa Sayısı: 429
Etiket Fiyatı: 19.00 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template