♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Jazz Company’nin Mart Programı Yine Dopdolu

Müzik severlerin uğrak noktası Jazz Company’nin Mart ayı programı yine dopdolu. “İyi bir şey yap izi kalsın” şiarıyla jazz severlere dokunmaya devam eden Raba di babba Grubu, 14 Mart Cumartesi akşamı, RabaDiBabba ile Nüktedân  Bir Caz Gecesi konsepti ile Jazz Company’de özel bir gece yaşatırken, 14 Mart Tıp bayramını da farklı bir konseptte kutluyor olacak. 6 Mart ve 27 Mart tarihlerinde İlham Gencer&İpek Dinç performansının yer aldığı Jazz Company programında, 20 Mart akşamı fötr şapkaları olmadan sahneye çıkmayan Fötr Blues Band sahne alıyor olacak. Ayrıca Esra Kaya Quartet, Yeşim Pekiner’le Songs of Romance ve Ceyda Özbaşarel TRIO gibi çok özel isimlerin konserleriyle Jazz Campany, Mart ayı boyunca doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Caz ve blues müziğin devlerini ağırlayan Jazz Campany, Mart ayı boyunca da birçok özel performansa ev sahipliği yapıyor olacak. “İyi bir şey yap izi kalsın” şiarıyla dokunduğu kulakları ısırmamaya özen göstererek kurulmuş, dinleyeni ilk temasta korkutmayacak kadar popüler, idolleşmeyecek kadar avangard bir müzik yapmayı tercih eden Raba di babba Grubu, 14 Mart Cumatesi akşamı RabaDiBabba ile Nüktedân  Bir Caz Gecesi konsepti ile sahne alıyor olacak. Metalaşmak için değil paylaşmak için çalıyoruz ve eğlenmeyi de önemsiyoruz diyen grup, ezcacı olan vokalisti ile 14 Mart Tıp Bayramı’nın da kutlanacağı gece için hazırladıkları çok özel bir repertuar ile Jazz Company’de olacak.

Mart ayı boyunca Jazz Company, Raba di babba Grubu’nın yanı sıra, fötr şapkaları olmadan sahneye çıkmayan Fötr Blues Band grubu, İlham Gencer & İpek Dinç, Esra Kaya Quartet, Yeşim Pekiner’le Songs of Romance ve Ceyda Özbaşarel TRIO konserleriyle doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Menüsünde yer alan "Summertime", "Blue Moon" kokteylleri ve "Caz Yemeği" ile damak zevkine hitap eden Jazz Company, her Cuma ve Cumartesi akşamı 22.00-01.00 saatleri arasında canlı caz performansları, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen otel misafirlerinin gözdesi olmaya devam ediyor.

JAZZ COMAPANY MART TAKVİMİ
06 MART 2015 İlham Gencer & İpek Dinç
07 MART 2015 Esra Kaya Quartet
14 MART 2015 RabaDiBabba ile Nüktedân  Bir Caz Gecesi 
20 MART 2015 Fötr Blues Band  
21 MART 2015 Yeşim Pekiner’le Songs of Romance        
27 MART 2015 İlham Gencer & İpek Dinç
28 MART 2015 Ceyda Özbaşarel TRIO         

Yer: Jazz Company - Elite World İstanbul Hotel
Adres: Şehit Muhtar Cad. No: 42 Taksim İstanbul 
Tel: 0212 313 83 83 / infoistanbul@eliteworldhotels.com.tr / www.eliteworldhotels.com.tr  

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template