♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Özgür Demir’den Yeni Albüm: Seni Gördüm

15 şarkılık ilk albümü İzler ve çıkış parçası Ömrümün Asfaltı'na çektiği klibiyle sakince kulaklarımıza eğilen Özgür Demir'in dokuz şarkıdan oluşan yeni albümü Seni Gördüm, bugünden itibaren müzik marketlerde ve dijital mecralarda olacak. Sadeliğin korunduğu ince bir işçiliğin kendisini gösterdiği albüm, renksiz bir dönem geçiren müzik dünyasına yeni bir soluk kazandıracak.

Romantikliği kaybetmeden…
SRS Müzik etiketiyle raflarda yerini alacak olan yeni albümünde de romantikliğini kaybetmeyen Özgür Demir, Lami Yiğit’le yazdığı “Düş” hariç bütün parçalarının söz ve müziklerini kendisi yazdı. Müzik yönetmenliğini Uğur Yılgın'ın yaptığı yeni albümün ilk klibi ise, Cem Erdoğan tarafından çekildi. 

Bilmemişim şarkısı için hazırlanan ve suluboya animasyon teknikleri kullanılan klip...


Kendi yatağını açan müzik
Kendi müzikal tarzını oturtmuş, bir şarkıcıdan çok bir anlatıcı tavrıyla, samimi ve küçük keşifler yapan sanatçıya davulda Cem Sait Arslantunalı, klasik, akustik ve elektro gitarda Hüseyin Sarısaltıkoğlu, elektro gitarda Levent Özer, bas gitarda Argun Erişçi, mızıkada Tuncay Korkmaz, çelloda Özer Arkun, klarnette Göksun Çavdar, perküsyonda Türker Çolak, akerdeonda Ortaç Aydınoğlu eşlik etti. Tamamen akustik bir çalışma olan Seni Gördüm albümünün düzenlemeleri ise Uğur Yılgın ve Özgür Demir tarafından yapıldı. Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template