♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Yılın En İddialı Filmi "The Wolf Pack" Türkiye’den Yardımcı Oyuncu Ekibi Arıyor!

18 Ekim 2013’te tüm dünyada vizyona girecek ve çekimleri Beyrut, Moskova, Londra ve İstanbul’da gerçekleşecek “The Wolf Pack” filmi için Türkiye’den yardımcı oyuncu ekibi aranıyor!

Teknik ekip ve başrol oyuncularının daha açıklanmadığı filmin oldukça büyük bütçeli ve sansasyonel olacağı haberleri 1 yıldır konuşulan “The Wolf Pack” filminin çekimleri başlıyor. İstanbul’a olan hayranlığını her ortamda açıklamaktan çekinmeyen film yapımcısı Robin Alexander, önemli bir bölümü Türkiye’de çekilecek filmde figüranlar da dahil olmak üzere, yardımcı oyuncu seçmeleri gerçekleştireceğini 10 Mart 2013 tarihinde Rusya’da yaptığı basın toplantısı ile açıkladı. 

İstanbul – Karaköy’de gerçekleşecek olan bu önemli çekimler için ilk hedef yardımcı oyuncular seçmek. 15 Mayıs 2013 tarihinde başlayacak seçmelere katılmak isteyen adaylar www.thewolfpackmovie.com adresindeki ilgili bölüme e-mail adresi bırakabilirler.

İstanbul çekimlerinde gerçek kurtların kullanılacağı haberleri ile dünya basınında şimdiden yankı uyandıran “The Wolf Pack” filmi, son teknoloji ekipmanları ve görsel efektleriyle bu senenin en iddialı yapımlarından biri olmaya aday.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template