♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Fragman: Behind The Candelabra

Steven Soderbergh’in HBO için yönettiği “Behind the Candelabra”nın ilk tam fragmanı yayınlandı.

Aynı adlı otobiyografik romandan uyarlanan film, ünlü müzisyen Liberace ile sevgilisinin beş yıl süren gizli aşklarını anlatıyor. Aşıklarımızı da Michael Douglas ile Matt Damon canlandırıyor. Dan Aykroyd ve Debbie Reynolds’ın da eşlik ediyorlar. 26 Mayıs’ta HBO’da yayınlanacak olan filmin resmi sinopsisiyse şöyle:

Elvis’ten, Elton John’dan, Madonna’dan ve Lady Gaga’dan önce Liberace vardı: usta bir piyanist, inanılmaz bir şovmen ve sahne ve televizyonun göz alıcı yıldızı. Şovmenlikle, ışığıyla ve abartıyla özdeşleşmiş bir isim olan Liberace izleyicilerin onu sevmesine ve 40 yıllık kariyeri boyunca ona sadık bir hayran kitlesi oluşturmasına neden olan dünyaca ünlü bir artistti. 

Liberace hem sahnede hem sahne dışında aşırı uçlarda bir yaşam sürdü. 1977 yazında, yakışıklı ve genç yabancı Scott Thorson soyunma odasına girdi ve aralarındaki yaş farkına ve farklı dünyalara ait olmalarına rağmen, aralarında beş yıl sürecek bir ilişki başladı. Behind The Candelabra, bu ilişkinin kamera arkasını Las Vegas’taki Hilton Hotel’de tanışmalarından acı ayrılıklarına kadar her şeyiyle gözler önüne seriyor.Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template