♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: Wolverine 3D

X-Men serisinin kendi filmine kavuşan kahramanı “Wolverine”nin yeni macerasından ilk fragman yayınlandı.

Ünlü çizgi romana dayanan bu destansı aksiyon ve macera filmi, X-Men evreninin en ikonik karakteri olan Wolverine’i modern zaman Japonya’sına götürüyor. Bilinmeyen bir dünyada derinliğinin dışında, kendisini sonsuza dek değiştirecek bir ölüm kalım savaşı içerisinde nihai düşmanı ile yüzleşiyor. İlk kez hassas olan ve fiziksel ve duygusal limitlerini zorlayan Wolverine, sadece ölümcül samuray çeliği ile değil, aynı zamanda kendi ölümsüzlüğüne karşı içsel bir mücadele ile karşılaşıyor ve onu daha önce gördüğümüzden çok daha güçlü vaziyette görüyoruz...

2009 yapımı ilk filmde kahramanımızın geçmişini öğrenmiş ve daha yakından tanımıştık... Dört yıl sonra tamamen yeni bir maceranın keyfini sürebiliriz... Türün popüler filmlerine imza atan Mark Bomback’in senaryosundan peliküle aktaran isim, seri için önemli bir yönetmen... Küçük ölçekli bağımsız filmlerle kariyerine başlayan, son yılların en iyi yeniden çevrimlerinden birine imza atarak saygınlık kazanan, iyi öykü anlatıcılarından biri olan James Mangold, “Wolverine” için bir şans... Seriye çeki düzen vermesini beklemek abartılı olmaz... Oyuncu kadrosu ise japon destekli... Hugh Jackman - Famke Janssen ikilisine Will Yun Lee, Hiroyuki Sanada, Brian Tee, Rila Fukushima, Tao Okamoto ve Svetlana Khodchenkova eşlik ediyor.

Peşpeşe yayınlanan farklı fragmanlardan görünen, karşımızda aksiyona yüklenen bir flm olmadığını görmek sevindirici... Dramatik yapıya kafa patlatılmış, ölümsüzlük lanetiyle yaşamak zorunda olan bir kahramanın yaşadıkları ön planda... Mangold, filmi aksiyon makyajına boğmamış belli ki... Dört gözle 26 Temmuz’u bekliyoruz...Share this:

1 yorum :

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template