♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Punk O’ Reggae Serisi Başlıyor! Vol.1: Jaya The Cat

Yüksek dans kapasiteli Punk O’ Reggae serisinin bu ilk konserinde, reggae-ska-punk grubu Jaya The Cat (NL) İstanbul dinleyicisini, eski-yeni tüm fanlarını müzik dinlemeye, dans etmeye ve aşık olmaya çağırıyor.

Jaya The Cat orjinal reggae tonları içeren, ska ve punk rock, dub ve dancehall etkileri taşıyan yüksek enerjili müziklerini 6 Nisan Cumartesi gecesi Nayah Music Club sahnesinde İstanbul dinleyicisi için icra edecek. Cumartesi gecesi 22:00 ‘de kapılarını açacak bu müthiş konserde ilk defa Türkiyeye gelen Jaya The Cat’e ön grup olarak İstanbul’un punk rock canavarları Second, Dj kabinde ise mod operatörleri Boss DJ ve King Seroman eşlik edecek. 

Boston çıkışlı, Amsterdam’da yaşayan Jaya The Cat 2011/2012’nin çoğunu Avrupayı turlarken, otel odalarında ve sahne arkalasında şarkı yazıp, kaydetmekle geçirdi. Avrupa’da yüzlerce konser vererek bunların her birini sahnede partiye dönüştürmeyi başaran grup, bugüne kadar bir çok büyük isim ile beraber sahne aldı. Bunların arasında: Sublime, Beatsteaks ve LessThanJake bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda ise unutulmaz konserlerin yanı sıra VANS WarpedTour, Lowlands, Rebellion, Pukkelpop, Ruhrpott Rodeo ve Spirit gibi büyük festivallerinde boy gösterdiler.

JayaTheCat’in yeni albümü THE NEW INTERNATIONAL SOUND OF HEDONISM bir önceki albümleri MORE LATE NİGHT TRANSMISSIONS’ın başarısını takip etti. ‘’Here Come The Drums’’, ‘’Unconditional Love’’ ve ‘’Fake Carreras’’ gibi klasikleri ile tanınan grup, yüksek enerjileri ve akılda kalan nakaratları ile kısa sürede fanları arasında kalıcı bir yer edindi. ‘’Thank You’’ ve ‘’Bos en Lommerweg’’ şarkıları ile pop sound’una yer veren grup, calypso-reggae etkili şarkıları ‘’Late Night Sonic Insurrection’’ ile Ska-Reggae-Soul yeteneği Adam Parsons’ı albümüne misafir etmişti.

Hollanda Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu'nun katkıları ile gerçekleştirilen konserin ayrıntıları şöyle...

United Underground of Istanbul ve Beton Orman gururla sunar...

Etkinlik ismi: Punk O' Reggae vol.1
İçerik: Jaya The Cat (NL) Second (TR) Boss DJ & King Seroman
Tarih: 6 Nisan  2013, Cumartesi
Yer: Nayah Music Club
Kapı açılışı: 22:00 – 04:00
Giriş ücreti: 25 TL (Kapıda)
Adres:  İstiklal Caddesi Kurabiye Sokak No.23 Taksim – Istanbul

*Etkinlikte +18 yaş sınırı uygulaması vardır!


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template