♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: Wrong Cops

Quentin Dupieux’un yeni filmi “Wrong Cups”ın fragmanı görücüye çıktı...

Bağımsız sinemanın önemli yönetmenlerinden Dupieux, üretmeye devam ediyor... 2002’de “Nonfilm” ile başlayan kariyerinde, kendine ait bir imza yaratmayı başaran yönetmen, son olarak 13 dakikalık kısa film “ Wrong Cops: Chapter 1” ile izleyici karşısına çıkmıştı... Bu arada hemen hatırlatalım, kendisinin ülkemizde en çok bilinen filmi 2010 yapımı “Rubber”... 13 daikalık kısa filmini uzun metraja çeviren Dupieux, yaratıcılığını sürdürüyor. Marilyn Manson’ın oyuncu olarak kadroda yer alması, yeni seyircileri de kazandıracak şüphesiz... Manson’a eşlik edenler, Eric Wareheim, Mark Burnham, Ray Wise, Steve Little, Jon LaJoie, ve Grace Zariskie... Üç bölümden oluştuğunu da belirtelim... Yine dikkat çekici bir film var karşımızda kısacası... Resmi özetten herşey belli zaten...

Öyle bir Los Angeles hayal edin ki, suç neredeyse yok gibi ve canı sıkılan polis (Mark Burnham) vaktini geçirmek için bir genç kızı (Marilyn Manson) taciz ediyor, uyuşturucu satıyor. Finanse edilmesi, senaryosu, vizyona sunulması baştan sona online strateji ile ile yapılan filmin ilk 45 dakikasını izleyin ve saçmalığı görün. Sonra da kadro ve yapım ekibiyle içinizden kavga edin.

Herşey fragmanı izlediğinizde daha net belli oluyor zaten... Müthiş bir müziğe eşlik eden absürt sahnelerle, yılın en ilgi çekici filmi geliyor belli... Sundance’teki gösteriminden sonra yolu buralara düşermi bilinmez ama, nerde denk gelirseniz kaçırmayın...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template