♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: Red 2

Aksiyon komedisi “Red 2”den ilk resmi fragman yayınlandı.

Yaşlı ajanların komedisi olarak 2010’da ses getiren “Red”, yönetmen değişikliğiyle devam ediyor. Ağırlıklı olarak televizyon filmleri ve dizileri yöneten, sinemada da aynı eksende komedileri tercih eden Dean Parisot, yönetmen koltuğunu devralmış. Oyuncu kadrosu yine ilgi çekici; Bruce Willis, John Malkovich, Helen Mirren, Catherine Zeta-Jones, Mary-Louise Parker ve Anthony Hopkins... Bolca aksiyon ve komediyle geliyor ve eğlence vaadediyor... 

Red 2’de, emekli CIA ajanı Frank Moses'in, kayıp bir nükleer cihazı bulmak için eski takımıyla bir araya gelmesi anlatılıyor. Ama bu takımın hayatta kalmak için acımasız nişancılara, katil teröristlere hükümet tarafından finanse edilen memurlara karşı savaş vermesi gerekiyor. Paris, Londra ve Moskova'da çekilen filmde, eski okul bilgilerini ve deneyimlerini kullanan kahramanlarımızın, birbirine kenetlenerek dünyaya karşı nasıl savaştığına tanık oluyoruz.

Hayli eğlenceli bol aksiyonlu fragmanı da ilgi çekici... İlkinden aşağı kalır bir yanı olmayacak gibi... Elbette gerek varmıydı diye sormamak elde değil ama, vizyona girsin eğlendirsin... Amerika’da 2 Ağustos’ta vizyona girecek film, muhtemelen çok bekletmeden aynı tarihlerde karşımıza çıkacak...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template