♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

2012 ajandası hediyeli CNBC-e Dergi Bayide!

52 hafta, 52 replik! Her haftayı, CNBC-e ve e2 dizilerinin en sevdiğiniz karakterlerinin ağzından çıkan repliklerin süslediği 2012 ajandası, CNBC-e Dergi Ocak sayısıyla herkese hediye...

CNBC-e Dergi’nin dopdolu Ocak sayısı size uzun bir yapılacaklar listesi çıkarıyor: The Secret Circle’ın altı genç cadısından biri hayatını kaybediyor, tahminlerinizi sıralayın; Dexter’ın sezon boyunca yaşadığı inanç ikilemini onu ekrana kazandıran isimden dinleyin, Doctor Who’nun yeni doktorunu daha yakından tanıyın, Chuck ile final sezonu heyecanına ortak olun ve How I Met Your Mother’ın yeni sezonuna bomba gibi bir giriş yapın. Dahası CNBC-e Ocak film kuşakları arasında dikkat çeken Komik Salı kapsamında ekrana gelecek, Peter Sellers’ı efsaneleştiren Pembe Panter serisinin beş filmini izlemek için ekran karşısındaki yerinizi şimdiden ayırtın.

Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz.

Oscar’ın gözdelerinden biri olacak The Artist, David Fincher’ın uyarladığı The Girl with the Dragon Tattoo, Meryl Streep’in nasıl bir iş çıkardığı merakla beklenen Iron Lady ve piyasaya çıkan DVD’ler arasında dikkat çeken Nuri Bilge Ceylan filmi Bir Zamanlar Anadolu’da... Vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye. 

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template