♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Pan Am Kadrosunda Bir Alacakaranlık Yıldızı

İptal eşiğinden ek sipariş bölümlerle kurtulan ABC'nin sınırdaki dizisi Pan Am kadrosuna konuk oyuncu olarak bir Alacakaranlık yıldızı katılıyor.

Twilight serisinin Alice Cullen'ı Ashley Greene, dizinin üç bölümünde görünecek. Yardımcı Pilot Ted'in tanıdığı bir kızı canlandıracak olan Greene'li ilk bölümse 4 Aralık'ta yayınlanacak.

1987 doğumlu güzel yıldız, kariyerine Crossing Jordan dizisinde minik bir rol kaparak başlamış, 2006'da Twilight'tla çıkışa geçene dek dizilerde yer almıştı. Geçtiğimiz aylar cep telefonundaki çıplak fotoğraflarının internete sızmasıyla zor günler geçiren Greene, serinin son filminin promosyon turlarıyla toparlanmış gözüküyor.

Zor dönemden geçen Pan Am içinse işler biraz daha rayına oturmuş durumda. Resmi açıklama ile tam sezon onayı verilmese de, yapımcı değişikliği ile biraz olsun rahat nefes alındığı ve yakın zamanda tam sezon onayının verileceği dillendirilmeye başlanmış durumda. Yayıncı kanal ABC'nin de senaryoların yazılmaya devam edilmesini istediği fısıltılar arasında. 

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template