♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Dexter'a İki Sezon Onayı Birden!

Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olarak kabul edilen Dexter, iki sezon onayı birden aldı.

Altıncı sezonu yayınlanmakta olan dizinin, yüksek izlenme oranları ve bu oranları her daim devam ettirmesiyle yedi ve sekizinci sezonları garantilenmiş oldu. Akşam saatlerinde bir açıklama yapan yayıncı kanal Showtime başkanı David Nevins, altıncı sezonunda bile büyük adımlar atabilen, heyecan yaratabilen diziden ve ekibinden duyduğu memnuniyetin altını çizerek, "Dizinin yaratıcıları ve Michael C. Hall, gelecek iki sezon konusunda oldukça netler. Dizinin büyük hayranları olarak şimdiden sabırsızlanıyoruz" dedi.

Kanlar içinde kaldığı travmayı henüz küçükken yaşayan kan analizcisi Dexter'ın, polis üvey babasının ellerinde karanlık yönünü bastırmayı öğrenmesiyle değişen hayatını anlatan dizi, Miami Polis Departmanın da cinayet soruşturmalarını konu alıyor. İçindeki karanlık yolcunun sesi ise her daim Dexter'a eşlik etmekte.

Geçtiğimiz pazar yedinci bölümü yayınlanan Dexter, 18 Aralık'ta sezon finali yaptıktan sonra yedinci sezonun çekimlerine 2012'nin ilk aylarında başlanacak. İki sezon onayı birden gelmesinin sekizinci sezonla dizinin bitmesi anlamına geldiği ise resmen açıklanmasa da, herkesin ortak görüşü...

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template