♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Son McG Şovu "This Means War"ın Afişi Göründü

Charlie's Angels ile eğlencelik filmler radarımıza hızlı bir giriş yapan McG'nin son eğlenceliği "This Means War"ın afişi görücüye çıktı.

Terminatör Salvation sonrası alışık olduğumuz türe dönüş yapan yönetmenin dizilerin yürütücü yapımcılığından fırsat bulup yönettiği romantik komedi, aynı kadına aşık olan iki ajanın yetenekleriyle kadını tavlamaya çalışırken, bir yandan da birbirleriyle rekabet etmelerini konu alıyor.

Timothy Dowling ve Simon Kinberg'in yazdıkları senaryoda, Reese Witherspoon için kıyasıya mücadele eden ajanlar Chris Pine ve Tom Hardy... 

Ajan filmlerine senaryolarına xxx, Mr. & Ms. Smith'den alışık olan Kinberg son olarak Sherlock Holmes'un senaryosuna imza atmıştı. Sarışın kadın rollerinden, Walk The Line'le oscarlı oyuncu statüsüne geçiş yapan Witherspoon, son olarak "Water For Elephants"da Robert Pattinson ile rol kesmişti. Star Trek'in kaptan Kirk'ü olarak yıldızı parlayan Chris Pine ise Denzel Washington ile treni durdurma mücadelesi vermişti. Kariyerine Band Of Brothers ile başlayan Tom Hardy'i ise Inception'dan hatırlamak mümkün.

This Means War, bir değişiklik olmazsa 9 Mart 2012'de gösterime girecek...

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template