♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Transformers Beşliyor, Michael Bay Kararsız


Hasbro’nun CEO’su Brian Goldner, Paramount’un “Transformers”ın dördüncü filmi için yönetmenle görüştüğünü belirtti. 

Goldner, Hasbro ve Paramount’un yönetmen olarak da Michael Bay ve Steven Spielberg ile görüştüklerini söyledi.

Bay ve Shia LaBeouf ise, “Dark of the Moon” ile birlikte bu serüvenin son bulduğunu, bir sonraki filmde olmayacaklarını söylemişlerdi.  Ama Bay, sözünü geri aldı. Her an devam filmi için evet diyebilir.

Bu açıklamanın hemen ardından Paramount stüdyosu da serinin dördüncü filmle kalmayacağını, beşinci filmin çalışmalarına da başladıklarını duyurdu. Böylece serinin peşpeşe iki filmle geleceği kesinleşti.

Serinin senaristi Ehren Kruger’ın da iki devam filmi için senaryolara başlamasıyla, stüdyo zaten yapılacak olana şimdiden karar vererek bütçeyi azaltmak başta olmak üzere birçok avantajı sağlamak istiyor.

Serinin başrolü Shia LaBeof’un yerine kimin geleceği iyice merak konusu olurken Jason Statham ismi üzerinde durulduğu konuşuluyor. Michael Bay’in ise iki film söz konusu olunca kararından vazgeçebileceği ihtimali daha da kuvvetlenmiş oldu.

“Transformers: Dark of the Moon” gişe sonuçlarına ve eleştirilerine bakacak olursak, Hasbro’nun neden Bay de ısrar ettiğini anlamak zor değil. Bakalım sonuç ne olacak. 

Bir an önce anlaşmaları tamamlamak isteyen Paramount’un planı 4. Filmi 2013’te, 5.filmi 2014’te vizyona sokmak…

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template