♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Senaryo Buluşmaları 2011’e Kayıt İçin Hâlâ Şansınız Var!

Senaryo Buluşmaları 2011 Seminer Programı’nın başlangıç tarihi değişti, buluşmalar 22 Ekim’de başlıyor!

Senaryo Buluşmaları 2011’e kayıt süresi katılımcılardan gelen yoğun istek üzerine iki hafta uzatıldı, kayıt olma şansınız hala devam ediyor.

Yavuz Turgul, Mahinur Ergun, Haluk Ünal, Zeynep Özbatur Atakan, Sertaç Ergin, Cem Özkan ve Bülent Emin Yarar gibi usta isimler, Senaryo Buluşmaları 2011’de; sinemaya ilgi duyan, senarist olmak ya da film yönetmek isteyenlerle 22 Ekim’de buluşmaya başlayacaklar.

Daha önce 8 Ekim Cumartesi olarak duyurulan başlangıç tarihi, araya giren bayram tatili nedeniyle,  katılımcılardan gelen yoğun istek üzerine 22 Ekim Cumartesi gününe ertelendi. Seminer programını kaçırdım diyenlerin üzülmesine bu yüzden hiç gerek yok, kayıt yaptırmak için şansları sürüyor.

Senaryo Buluşmaları 2011 etkinliği, atölye ve seminer olarak iki ayrı formatta yapılacak. “Üç Maymun, İklimler, Bir Zamanlar Anadolu’da” gibi filmlerin yapımcısı Zeynep Özbatur Atakan’ın kurduğu YAPIMLAB’ın gerçekleştireceği Senaryo Buluşmaları 2011’de iki etkinlik olacak: Senarist ve yönetmen Haluk Ünal’ın ders vereceği Temel Tasarım Senaryo Atölyesi ve sinema dünyasının önemli isimlerinin katılacakları Senaryo Buluşmaları seminerleri. İsteyenler her iki programa birden ya da atölye ve seminer çalışmalarından seçecekleri herhangi birine katılabilecekler.

Ustalar, Senaryo Buluşmaları 2011’de.

YAPIMLAB tarafından Senaryo Yazarları Derneği (SENDER) desteğiyle düzenlenen Senaryo Buluşmaları 2011 Seminer Programı’nın takvim ve konu başlıkları şöyle:

22 EKİM- ZEYNEP ÖZBATUR ATAKAN/ YAPIMCI GÖZÜYLE SENARYO
29 EKİM- CEM ÖZKAN /MÜZİSYEN GÖZÜYLE SENARYO
12 KASIM-MAHİNUR ERGUN /SENARYO YAZARI GÖZÜYLE DRAMA
19 KASIM-BÜLENT EMİN YARAR / OYUNCU GÖZÜYLE SENARYO
26 KASIM-YAVUZ TURGUL /YÖNETMEN GÖZÜYLE SENARYO
3 ARALIK- SERTAÇ ERGİN  / SENARYO YAZARI GÖZÜYLE  KOMEDİ

Haluk Ünal’la Temel Tasarım Senaryo Atölyesi

YAPIMLAB bünyesinde gerçekleştirilecek olan Haluk Ünal Temel Tasarım Senaryo  Atölyesi  ise 23 Ekim Pazar günü, İstanbul Cihangir’deki YAPIMLAB binasında başlayacak. Geçen kış vizyona giren Saklı Hayatlar’ın senaryo yazarı ve yönetmeni Haluk Ünal’ın gerçekleştireceği atölyede mesleğe ilgi duyanlara, uygulama esaslı ve ürün odaklı olarak senaryo yazımı anlatılacak.

Bilgi ve ayrıntılar İçin Özlem Tatlıcan’la iletişime geçilebilir.
05333155985 perizan.ozlem@gmail.com
Facebook: “Senaryo Buluşmaları” http://www.facebook.com/groups/178124502265438/
http://yapimlab.blogspot.com/

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template