♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Bülent Demircioğlu’nun yazdığı "A’dan Z’ye Hastalıkların Travmaları" Destek Yayınları’ndan çıktı


Dr. Ryke Geerd Hamer’ın insanlığa ilk defa sunduğu hastalık travma ilişkisi, insanlara iyileşme yolunda çok kıymetli bir anahtar sundu. Hastalıkların hangi travmalardan kaynaklandığını bilmek çok kıymetli bir anahtardır, ancak bunları bilmek bir yemeğin malzemelerini almak gibidir. Yemeği yapmak için mutlaka bir reçeteye ihtiyacınız olacaktır.

Yazar Bülent Demircioğlu önceki kitaplarında bu malzemelerin doğru kullananımlarını  paylaşırken A’dan Z’ye Hastalıkların Travmaları’nda ise hangi travmanın hangi hastalığa sebep olduğu üzerine okura adeta bir arama motoru sunuyor. 

Bedenimizin bir makine olmadığına, önce ruhumuzun hastalandığına ve bir süre sonra bu hastalığın bedende görünür hale geldiğine dikkat çeken Demircioğlu, hekim kimliğine de vurgu yaparak hastalıkların modern tıp ile birlikte ele alınması gerektiğinin altını çiziyor. 

Bülent Demircioğlu’nun yazdığı A’dan Z’ye Hastalıkların Travmaları Destek Yayınları’ndan çıktı.

Arka Kapak Yazısı:
Ezber bozucu, ilham verici bilgilere hoş geldiniz.
Bu çalışma, ReSetting sisteminin yıllarca tuttuğu “hastalık-travma” ilişkilerinin istatistiklerinden derlendi. 1978-79 yıllarında Dr. Ryke Geerd Hamer’ın insanlığın hizmetine sunduğu bilgileri yıllardır yaptığım eğitim ve canlı yayın uygulamalarında kullanarak daha uygulanabilir hale getirdim. Bütün eğitimlerde ve canlı yayınlarda gelen iyileşmelerin sebeplerini tek tek not aldım.

Şu an elinizde tuttuğunuz bu kitap bu konuyla ilgili yazılmış en geniş travma arama motorudur. Hastalıkların travmalardan kaynaklı olduğu bilgisi yeni değil ancak hangi hastalığın hangi travmayla ilgili olduğunu bilmekten daha önemlisi bunları deneyimlemek.  Yıllarca verdiğim eğitimler ve bire bir canlı yayın seanslarında neredeyse bu kitaptaki bütün hastalıkların travmalarına şahit oldum ve büyük oranda sonuçlar aldım.

On binlerce iyileşme vakası bu konuda bana ışık oldu ve şimdi bunu uygulamanız için beğenilerinize sunuyorum.

A’dan Z’ye Hastalıkların Travmaları / Bülent Demircioğlu
Yayınevi: Destek Yayınları
Türü: Başvuru
Sayfa Sayısı: 328
Fiyatı: 310 TL


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template