♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Eisner Ödülü sahibi Hamish Steele’in yazıp çizdiği DeadEndia Karakarga Yayınları’ndan çıktı


Karakarga’dan sevindiren haber var. Hamish Steele’in yazıp çizdiği, çizgi filme de uyarlanarak etkisini büyüten ödüllü serisi “DeadEndia” ilk cildiyle raflarda yerini aldı.

Barney ve Norma sadece geçinmeye ve işlerini korumaya çalışmaktadır, ancak çıkmaz sokakta çalışmak aynı zamanda şeytani güçlerle, intikamcı hayaletlerle, zamanda yolculuk eden büyücülerle ve en korkuncu da aşk hayatlarıyla savaşmak anlamına gelir.

Çizgi filme de uyarlanan ve tüm dünyada çok satan bu komik ama dokunaklı grafik romanında, bir lunaparktaki perili ev çalışanlarının hayatlarını takip edin. Eisner Ödülü sahibi Hamish Steele’in yazıp çizdiği DeadEndia Karakarga Yayınları’ndan çıktı.  

Arka Kapak Yazısı:
“DeadEndia, renkli sanatı, benzersiz ortamı ve komik şakalarıyla hemen cezp ediyor ama özellikle karakterlerin karmaşık duygusal kıvrımlarını ve her şeyin altında yatan tuhaf, ürkütücü büyüyü sevdim!” -Molly Knox Ostertah, The With Boy’un yaratıcısı

“Kalp yarıcı, yürek parçalayıcı, yürek çarpıtıcı ve yürekten!” -Marika McCoola, New York Times’ın en çok satan Baba Yaga’nın Asistanı kitabının yazarı

Deadendia – Paranormal Park 1 / Hamish Steele
Orijinal Adı: Deadendia The Watcher’s Test
Türü: Çizgi Roman
Yayınevi: Kara Karga Yayınları
Sayfa Sayısı: 240
Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 400 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template