♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

The 100 Serisi Dördüncü Kitap “İsyan” ile Devam Ediyor

2013 yılının ikinci yarısında yayımlanmasıyla büyük ilgi görerek kısa sürede fenomene dönüşen ve diziye dönüşerek de dünyayı etkisi altına alan post-apocalyptic seri “The 100” dördüncü kitap “İsyan” ile sürüyor. “İsyan” bu ay içinde raflarda yerini alıyor.

Go! Kitap’ın 2014’de ilk kitabı dilimize kazandırarak başlattığı seri aynı hızla devam ediyor. 6 Aralık’ta yayımlanan “Rebellion” yine çok bekletmeden dilimize kazandırılıyor.

Özgürlükleri bir kez daha ellerinden alındı, isyan kapıda…
Kolonicilerin, Dünya’daki 100 ekibine katılmasının üzerinden aylar geçmiş, bir zamanların çocuk suçluları kurulan yeni düzenin liderleri arasındaki yerlerini almıştır.

Ne var ki huzur içinde geçen günler uzun sürmez ve birlikte ilk bayramlarını kutlamaya hazırlanan Koloniciler ile Dünyalılar bir anda yabancı bir grubun saldırısına uğrar. Saldırganlar çok sayıda insanı öldürüp bir o kadarını da esir alır ve kampın stoklarını yağmalarlar. Kaçırılanların arasında Wells’in, Octavia’nın ve Glass’ın da olduğunu öğrenen Bellamy ile Clarke arkadaşlarını kurtarmak için kurdukları bir ekiple birlikte yola çıkar. 

Başka yerleşimleri yakıp yıkıp yağmalayan bu fanatik topluluğun amacı saflarını büyütüp nükleer savaşın mahvettiği gezegeni “iyileştirmek” ve bunu yapmak için de kendileri dışında herkesi ortadan kaldırmaktır. 

Birbirlerine olan bağlılıkları bir kez daha sınanan 100 ekibinin kurtuluş için yapacakları tek bir şey vardır: onları bu ekibin bir parçası yapan isyan ruhunu yeniden uyandırmak.

The 100 – İsyan / Kass Morgan
Çeviren: Selen Ak
Türü: Distopya Roman
Yayınevi: GO!
Sayfa Sayısı: 285
Etiket Fiyatı: 19.00 TL


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template