♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Stephen King’in Gerilim Destanı “O” Tam Metin Olarak Raflarda

Gerilim romanlarının usta kalemi Stephen King’in 1986 yılında ilk baskısını yapan “O” romanı tam metin olarak okuyucusuyla buluşuyor! 

King’in 9 Eylül 1981 yılında kaleme almaya başladığı ve 28 Aralık 1985 yılında yazımını tamamladığı ve çok konuşulan romanı “O” 2015’te daha da çok konuşulacak!

Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren bir yaratığın, insanları kendi karanlık dünyasına çeken esrarengiz bir gücün varlığıdır. Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş ve yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömülen yaratık yıllar sonra yeniden harekete geçince, onunla bir kez daha hesaplaşmak zorunda kalırlar. Geçmişte kalan kâbuslar, şimdiki zamanda korkunç bir gerçeğe dönüşmüştür artık.

Stephen King’in yazımını dört yılda tamamladığı ölümsüz başyapıtının sansürsüz ve eksiksiz metnini okurken tam da Daily Express’in tarif ettiği gibi, kendinizi O’nun karanlık dünyasında hissedeceksiniz.

Tam metin olarak okuyucunun beğenisine sunulan “O” Altın Kitaplar etiketiyle tüm kitapçılarda! 

Kitabın Adı: O
Orijinal Adı: It
Yazar: Stephen King
Çevirmen: Oya Alpar
1216 sayfa
42.00 TL
Dağıtım Tarihi: 16.01.2015

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template