♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

İlk Bakış: Non-Stop

Aksiyona doymak bilmeyen Liam Neeson’ın 40 bin feet yükseklikte tam gaz gerilim yaşatacağı “Non-Stop”un ilk fragmanı ve afişi yayınlandı.

“Unknown”da birlikte çalışan Neeson ve Collet-Serra’nın yeni işi, adrenalini uçakta vermeye çalışıyor... Dökümanterlerin ve tv şovlarının editörü John W. Richardson, yine ağırlığı tv işlerine veren Christopher Roach ile şu aralar Ben 10 projesini senaryolaştıran Ryan Engle’dan oluşan üçlü senaryoyu kotarmış... İlk uzun metrajı “House of Wax” ile iyi bir başlangıç yapan Jaume Collet-Serra da yönetmen koltuğunda oturuyor. “Goal II”yi saymazsak, en iyi işi “Orphan” ve vasatı aşan “Unknown” ile adım adım yükselişe geçen ve gişe için takip edilesi yönetmenler arasına giren Collet-Serra, aynı teknik ekiple yola devam etmiş ve “Unknown”dan da fazla uzaklaşmamış belli ki... Liam Neeson’a Julianne Moore, Corey Stoll, Michelle Dockery, Scoot McNairy, Lupita Nyong’O, Bar Paly ve Anson Mount eşlik etmekte...

Yayınlanan resmi sinopsise göre, Neeson federal ajan rolünde, gizemli bir korsanı durdurmaya çalışıyor; New York’tan Londra’ya yapılan uçuşta Bill Marks şifreli mesajlar almaya başlar. Mesajlarda bir hesaba 150 milyon dolar transfer yapılması istenmektedir. Ve para gönderilene kadar her 20 dakikada bir bir yolcu öldürülecektir. 

Kaçırılan uçak, isteklerini sıralayan bir korsan, önlemek isterken suç üzerine kalan federal ajan ile uçakta yaşanan gerilim... İlk fragmana bakılırsa hayli ilgi çekici, tam bir büyük ekran gişe işi... Amerika’da 28 Şubat’ta gösterime girecek filmi, burda yakalamak ve arkamıza yaslanıp tadını çıkarmak için beklememiz gereken tarih 21 Mart 2014...Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template