♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

CNBC-e Dergi Mart Sayısı Yine Dopdolu!

CNBC-e Dergi'de bu ay yok yok! Gerçek Hell on Wheels dünyasını gözler önüne seren bir fotoğraf albümü sizi 1800’lere döndürecek, hemen ardından dizi oyuncusu Fırat Çelik’in modellik yaptığı, Mehmet Turgut’un objektifinde ete kemiğe bürünen Hell on Wheels fotoğraf çekimine göz atabilirsiniz. Merlin’de iyiler ve kötüler karşı karşıya! Dizinin set fotoğraflarıyla yeni sezonun hareketine siz de ortak olun. The Secret Circle ilişki rehberi, dizinin karmaşık ilişkiler ağını bir çırpıda özetliyor. Doctor Who’da gizemli kadın River Song’un kim olduğu sorusuna cevap aranıyor. Desperate Housewives’ta bu ay ana karakterlerden biri hayatını kaybedecek, ama hangisi? CNBC-e’nin yeni gençlik dizisi Anubis Evi hakkında merak ettikleriniz, 8 adımda Dan-Blair aşkı, Person of Interest’in yaratıcısı J.J. Abrams’a yakın markaj, How I Met Your Mother’da 150. bölüm sürprizleri... 

CNBC-e Film Kuşağı’na ise yedinci sanatın tanrıçası Meryl Streep filmleri ve yürekleri ısıtacak aşk filmleri damgasını vuruyor. The Iron Lady ile üçüncü Oscarı’nı kazanması şerefine en unutulmaz Meryl Streep filmleri her Çarşamba 22:00’de. Birbirinden güzel aşk filmleri ise Cuma akşamlarınıza renk katacak. 

Julia Roberts’ın kötü kraliçe olduğu Mirror Mirror, Leonardo DiCaprio’nun performansıyla konuşulacak olan J. Edgar, John Carter efsanesi ve ayın diğer gözde filmlerine dair bilmek istediğiniz her şey Film dergisinde. Film dergisi, CNBC-e Dergi ile birlikte herkese bedava.

Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz. 

Share this:

1 yorum :

  1. Beğeniyle okudum, paylaşımınız için teşekkürler.. Kolay gelsin!

    YanıtlaSil

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template