♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Jennifer Love Hewitt, The Client List'le Ekranlara Dönüyor

Beş sezon yayınlanan Ghost Whisperer'ın Melinda'sı olarak tanıdığımız Jennifer Love Hewitt, yeniden ekranlara dönüyor.

Geçtiğimiz yıl tv filmi olarak çekilen ve yayınlanan The Client List, beklenenden çok ilgi görünce, kendine yeni proje arayan Hewitt, filmin diziye dönüşmesi için çaba harcamış ve yapımcılığı da üstlenerek Lifetime ile anlaşmaya varmıştı. 

Çekim hazırlıkları süren dizi gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Eşi çalışamaz duruma gelen Texaslı bir ev kadının tüm yükü sırtlanarak iş araması, borçlar ve çocukların ihtiyacı bastırınca mecburen masaj salonunda çalışmaya başlamasıyla değişen dünyasının öyküsünü anlatan The Client List, 19 Temmuz'da yayınlanmış ve ilgiyle izlenmişti. Hewitt'e Altın Küre adaylığı getiren karakter ise Samantha Horton. 

Ne Yaptığını Biliyorum serisiyle yakaladığı çıkışı sinemada sürdüremeyen Hewitt, aradığı başarıyı 2005 - 2010 arası yayınlanan Ghost Whisperer'da bulmuştu. Dizide bolca iç çamaşırıyla gözükecek olan 32 yaşındaki aktrist bir yandan da formunu koruma uğraşı veriyor.

Gelecek yıl ekranlara gelecek olan dizide Hewitt'e eşlik edecek diğer isimler arasında Teddy Sears, Sonja Bennett ve Cybill Sheperd bulunurken, yayıncı kanal Lifetime'in ilk siparişi şimdilik 10 bölüm...

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template