♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Koontz Uyarlaması, Odd Thomas Geliyor...Sinema ve korku romanları ilişkisinde hep geri planda kalmış, Stephen King'e yenilmiş isim Dean R. Koontz'un talihi sonunda gülüyor gibi. Mumya serisinin yönetmeni Stephen Sommers Koontz'un Odd Thomas'ını çekmeye hazırlanıyor.

Sinematik bir dil kullanarak heyecanla okunan romanların yazarı Dean R. Koontz'un romanları bugüne dek daha çok küçük yapımlarla seyirci önüne çıkmış ama pek ses getirememişti. Çok satan yazarlar sıralamasında sinema desteğini bir türlü alamayan ama bunu hakeden yazarın romanı Odd Thomas, bu desteği de artık sağlayabilir.

Senaryosunu da yazacağı filmin oyuncu kadrosuna şu günlerde son şeklini vermek üzere olan Sommers'ın dağıttığı roller ise şimdilik şu şekilde: Ölülerle iletişim kurabilen kişi Anton Yelchin olurken, Addison Timlin kız arkadaşını canlandıracak. Yeteneklerin farkındaki polis şefi rolünde ise William Dafoe'yu göreceğiz. Tim Robbins'in de kadroda yer alacağı söylentileri henüz doğrulanmasa da, filmin 2012'de izleyici karşısına çıkması planlanıyor... 


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template