♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Athica Yayınları’ndan çıkan “Dışarı’daki Kız” okurlarıyla buluşmayı bekliyor!


Mangaseverler olarak favori markamız haline gelen Athica Yayınları, beklediğimiz haberi sonunda verdi. Dünyada gördüğü büyük ilgi ve yarattığı etkiyle heyecanlandığımız, merakla beklediğimiz “Totsukuni No Shoujo” serisinin ilk cildi raflarda yerini aldı. Biri bonus toplam on iki ciltten oluşan manga dünyada uyandırdığı yankıyla uzun metraj filme de uyarlanmıştı. Merak ve heyecanla okumayı bekliyor pası bültene atıyorum.

Nagabe tarafından yazılan ve çizilen Dışarı’daki Kız serisi 2015 yılında yayımlandı. 2021’de sona ermesi beklenen seri yoğun ilgi ve talep yüzünden bitmedi. Yoluna genişletilmiş baskılar, bonus mangalar, video animasyonlarıyla devam etti. Kültleşmiş Fransız masalı Güzel ve Çirkin’den esinlenen Dışarı’daki Kız serisi Japonya’nın haricinde Fransa, Kuzey Amerika, İtalya, İspanya, Rusya, Brezilya gibi birçok ülkede sevilerek takip edilmekte. Uzun metraj filminin yapılması amacıyla 10 Mart – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında bir Kickstarter kampanyası düzenlendi. Kampanya daha ilk gününde 3 milyon Japon yeni toplayarak hedefine ulaştı. Son gününde ise 20 milyon Japon Yeni, yani 4 milyon Türk Lirası’ndan fazla toplayarak hedefini aştı. Athica Yayınları’ndan çıkan Dışarı’daki Kız artık ülkemizde, okurlarıyla buluşmayı bekliyor!

Arka Kapak Yazısı:
BİR ZAMANLAR UZAK BİR DİYARDA...

İki ülke varmış: Dokunursanız sizi lanetleyebilecek tuhaf yaratıkların yaşadığı Dışarısı ve insanların yaşadığı İçerisi. Bir araya gelmemesi gereken iki kişi karşılaştığında bir masal gerçeğe dönüşmeye başlamış.

Bu, gece ve gündüzü̈ birbirinden ayıran o belirsiz anda ortaya çıkan ikilinin destansı hikâyesi.

Dışarı’daki Kız 1 / Nagabe
Orijinal Adı: Totsukuni No Shoujo Vol.1
Türü: Manga
Yayınevi: Athica Yayınları
Sayfa Sayısı: 184
Liste Fiyatı: 140


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template