♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Philippa Perry’den ilişkileri yönetme tavsiyeleri: Keşke Tüm Sevdiklerim de Okusa Dediğiniz Kitap


“Keşke Anne Babam da Okusaydı” ile tanıdığımız Philippa Perry’nin en önemli ilişkilerinizin tümünü yönetmenize yardımcı olacak bilgelik dolu tavsiyelerden oluşan kitabı “Keşke Tüm Sevdiklerim De Okusa Dediğiniz Kitap” hep kitap etiketiyle raflarda yerini aldı.

Yaşam ilişkilerden ve bu ilişkiler aracılığıyla kurulan bağların niteliğinden ibaret. Aile, partnerler, dostlar, iş arkadaşları ve her şeyden önce kendiniz… Bu ilişkileri yürütebildiğiniz müddetçe karşınıza çıkan her sorunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

İşte bu bilgelik dolu kitapta Philippa Perry tam da bunu başarmanızı sağlayacak tavsiyelerde bulunuyor. Aşkı nasıl bulur ve sürdürürsünüz? Tartışmaları nasıl idare etmelisiniz? Değişim ve kayıpla başa çıkmanın yolları nelerdir? Rahatsız edici olan diğer insanlar mı yoksa asıl problem siz misiniz?

Philippa Perry hem dünyada hem de Türkiye’de adından sıkça bahsettiren kitabı Keşke Anne Babam da Okusaydı Dediğiniz Kitap’tan sonra Keşke Tüm Sevdiklerim de Okusa Dediğiniz Kitap ile bu zor sorulara, sizi daha mutlu ve daha bilge bir insana dönüştürecek cevaplar veriyor.

Esra Even’in dilimize kazandırdığı Keşke Tüm Sevdiklerim de Okusa Dediğiniz Kitap 10 Kasım’da raflarda.

Philippa Perry, 1957’de Warrington, Lancashire’da doğdu. Kâtip, soruşturma memuru ve McDonald’s kasiyeri olarak çalıştıktan sonra Middlesex Polytechnic’te Güzel Sanatlar okudu. Ardından psikoterapi eğitimi aldı. 20 yıl boyunca akıl ve ruh sağlığı alanında çalıştı. Koltuk: Çizgilerle Psikoterapi ve Akıl Sağlığımızı Nasıl Koruruz kitapları Türkçeye çevrildi. Dünyada ve Türkiye'de adından sıkça bahsettiren kitabı Keşke Anne Babam da Okusaydı Dediğiniz Kitap 2020 yılında hep kitap tarafından yayımlandı.

Keşke Tüm Sevdiklerim De Okusa Dediğiniz Kitap / Philippa Perry
Çevirmen: Esra Even
176 Sayfa
Etiket Fiyatı: 135 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template