♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Hakan Mengüç’ten Yüreklere Dokunan Samimi Hikâyeler : Mutluluğu Sende Bulan Senindir, Ötesi Misafir


Ünlü yazar ve Sufi felsefesi öncülerinden Hakan Mengüç, 25 ülkede yayımlanan kitaplarına bir yenisini ekledi: Mutluluğu Sende Bulan Senindir, Ötesi Misafir adlı eserle, okurlar Mengüç'ün benzersiz düşünceleriyle yeniden buluşuyor.

Mengüç yeni kitabında okurlarına, her biri birbirinden değerli dersler barındıran, ruha iyi gelen, gerçek hayattan ilham alınarak oluşturulmuş hikâyeler sunuyor.

“Her bir hikâyenin içinde, hayatın ne kadar zengin ve karmaşık olduğunu görmemize yardımcı olan, ortak insanlık tecrübelerimiz bulunuyor.”

Bu kitapla birlikte çıkacağınız yolculukta kişinin kendini daha iyi tanımasının önemini, yaşamın zorluklarıyla başa çıkmanın değerini ve ruhu besleyecek deneyimler yaşamanın güzelliğini fark edeceksiniz.

Daha iyi bir dünyayı hep beraber kurmak için ilham verecek hikâyelerden oluşan, Hakan Mengüç’ün yazdığı Mutluluğu Sende Bulan Senindir, Ötesi Misafir Destek Yayınları’ndan çıktı.

Arka Kapak Yazısı:
Kaybettiğin her şey, bir gün başka bir surette sana geri döner.
Hepimiz eksiliriz zaman zaman, ama kaybetmeyiz aslında hiçbir şeyi. Kaybettiğimizi sandığımız her şey, başka suretlerdeki kazançlarımız olarak geri dönerler eninde sonunda.
Hayat, çok daha adil ve çok da inceliklidir yaptığı hesaplarda. Saniyeler sonra ne olacağını bilmeden, yıllar sonrasının planlarını yapıyoruz. Oysa hayat her zaman sürprizlerle doludur yol arkadaşım.
Hiçbir karşılaşmanın tesadüf olmadığı gibi senin de şu an bu kitabı eline alman tesadüf değil...
Bu sayfalar, karşılaştığın zorluklarda sana manevi bir şifa sayılabilecek, derin ve samimi hikâyeler içeriyor.
Umudunu asla kaybetme!
Unutma, kalbinde iyilik biriktirenlerin yolu daima açıktır.
***
Dünya çapında tanınan yazar Hakan Mengüç’ün Türkçede sekiz kitabı bulunmaktadır. Besteci ve müzisyen de olan Mengüç’ün kitapları 11 dile çevrilmiştir.

Mutluluğu Sende Bulan Senindir Ötesi Misafir / Hakan Mengüç
Eser Alt Başlığı: Yüreklere Dokunan Samimi Hikâyeler
Yayınevi: Destek Yayınları
Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 184
Liste Fiyatı: 72 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template