♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Portishead Midtown Fest ile İlk Kez İstanbul’da!

Altı yıldır yeni albüm beklediğimiz ve konser için yolunu gözlediğimiz Bristol’un dünya müziğine kazandırdığı efsanevi İngiliz grup Portishead, sonunda müjdeyi verdi. Grup ilk kez Türkiye’de konser vermeye hazırlanıyor. 

1991 yılında Geoff Barrow ve Beth Gibbons tarafından kurulan Portishead, 23 yıllık kariyerlerine birbirinden özel 3 başyapıt sığdırdı. İsmini, Barrow’un doğduğu şehirden alan grup, 1994 yılında “Dummy”, 1997 yılında grupla aynı ismi taşıyan “Portishead” ve 2008 yılında “Third” isimli albümlerini piyasaya sürdü. Müzik akımı başlatan ender gruplardan biri olan Portishead, 20 Ağustos’ta GNL organizasyonuyla KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirilecek Midtown Fest sahnesinde olacak! Üstelik biz tek başlarına olmalarına bile razıyken, festival kapsamında ve zengin bir programla geliyorlar...

İngiltere’den Savages ve Thought Forms’un yanı sıra Türkiye’den The Ringo Jets, The Away Days ve Telepotik grupları, KüçükÇiftlik Park sahnesini Portishead ile paylaşacak. 

Dream TV’nin medya sponsorluğunda, ilk kez Türkiye’de sahne alacak Portishead’in eşsiz müzik ayini için biletler, 21-27 Nisan tarihleri arasında Funclub avantajları ile ön satışta, 28 Nisan’dan itibaren de Biletix’te! 


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template