♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Luck Kapakta, Mad Men Hediyesi içinde: Cnbc-e Dergi Bayide!

Yeni dizi Luck hakkında bilmeniz gereken her şey, popüler kültürün en popüler 20 cadısı ve Mad Men ekibiyle özel röportaj... Hepsi CNBC-e Dergi’de! Dahası Mad Men bardak altlığı seti herkese hediye. CNBC-e Dergi Nisan sayısı bayilerde! 

TV’nin en iyi dizisi Mad Men başlıyor! Mad Men tarzı CNBC-e Dergi’yi de etkiledi. Birbirinden farklı tasarımlara sahip Mad Men bardak altlığı seti dergi ile herkese hediye. Mad Men’in merakla beklenen yeni sezonu hakkında birinci elden bilgi almak isteyenlerse CNBC-e Dergi’nin Mad Men ekibiyle Los Angeles’ta gerçekleştirdiği röportajı kaçırmasın.

Dustin Hoffman ve Nick Nolte gibi sinema oyuncularını kadrosunda toplayan yeni dizi Luck hakkında bilmeniz gereken her şey, popüler kültürün en popüler 20 cadısı, Merlin efsanesi ve ötesi, Chuck’ın büyük finaline dair setten görüntüler, How I Met Your Mother oyuncularının en yeni projeleri... Hepsi ve daha fazlası CNBC-e Dergi Nisan sayısında. Merlin, Doctor Who gibi fantastik dizileri izlemeyi seviyoruz, peki bu dizilerdeki yaratıkları nasıl yaratıyorlar dersiniz? Bu sorunun cevabı CNBC-e Dergi’nin Gladiator / Gladyatör adlı filmle Oscar kazanan dünyaca ünlü post-prodüksiyon şirketi The Mill ile yaptığı röportajda... 

Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz. 

İstanbul Festivali’nde öne çıkan filmler, 3D Titanik, korku sinemasının kurallarını tersine çeviren Cabin in the Woods / Dehşet Kapanı... Vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.  

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template