♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Fragman: El Yazısı

23 Mart’ta vizyona girecek olan, Ali Vatansever’in ilk uzun metrajlı filmi El Yazısı’nın vizyon afişi ve fragmanı yayına hazırlandı. Türkiye sinemalarında gösterilmeye başlanan filmin fragmanı www.elyazisifilm.com adresinden de izlenebiliyor.

Bir Fransız turistin gelişiyle tüm taşların yerinden oynadığı kasabada, aşk mektuplarının bir araya getirdiği umut dolu üç hikayenin anlatıldığı El Yazısı’nın başrollerinde Cansu Dere, Wilma Elles, Sarp Akkaya, Sercan Badur, Kenan Bal, Salih Kalyon, Baran Akbulut, Bahtiyar Engin, Ayşe Selen gibi usta isimler ve genç oyuncular bir arada yer alıyor. 

Filmin oyuncularından Cansu Dere, Wilma Elles, Sarp Akkaya ve Sercan Badur gibi önemli isimlerin yer aldığı filmin afişi, bu alanın önde gelen ajanslarından IT IS RED tarafından tasarlandı.

Yapımcılığını Terminal Film adına Selin Vatansever ve Oya Özden’in üstlendiği filmin senaryosu da filmin yönetmeni Ali Vatansever’e ait. Medyavizyon dağıtımıyla vizyona girecek olan El Yazısı’nın çekimleri Bolu’nun tarihi Göynük kasabasında, 3 haftada tamamlandı. Göynük’te yaşayanların da destek verdiği filmde yerel halktan birçok kişi rol aldı.


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template