♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Gaspar Noe'den The Golden Suicides

Irreversible ile ses getiren, tartışmalara konu olan arıza yönetmen Gaspar Noe, bu kez arayı çok tutmuyor. 7 yıllık ara sonrası 2009’da “Enter the Void”le dönüş yapan Noe, yeni film için çok beklemeden kolları sıvadı bile.

Noe’nin çekimlerine hemen başlayacağı “The Golden Suicides” video oyunu tasarımcısı bir çiftin aşkını konu alıyor. Theresa Duncan ve Jeremy Black’ın öyküsü gazete haberleriyle kalmamış, uzun bir süre gündemin önemli başlıkları arasında kalmıştı. Theresa’nın intihar etmesiyle başlayan olay, bir hafta sonra Jeremy’nin de intihar etmesiyle sonuçlanmıştı.

Bir hafta arayla intihar eden sevgililerin öyküsü aslında Gus Van Sant’in ellerindeydi. Sant’in James Franco ve Angelina Jolie ile görüşmelere başladığı da biliniyordu ama ne olduysa rafa kaldırılan proje artık Noe’ye teslim edilmiş durumda.

Senaryosu American Psycho’nun yazarı Bret Easton Ellis tarafından yazılan film için Noe’nin oyuncu görüşmeleri de başladı. Başrol için Ryan Gosling’in düşünüldüğü kulaktan kulağa yayılsa da, ne aşamada olduğu henüz bilinmiyor. Çekimlerine gelecek sene içinde başlanacak filmin 2013’te vizyona girmesi planlanıyor.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template