♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

The Stone Roses Sonunda Bir Arada


Ünlü Manchesterlı rock grubu The Stone Roses’un kendi adını taşıyan ve kesinlikle dinlemeniz gereken albümü, uzun söylentilerin ve birleşeceklerine dair yalanlanan onca dedikodunun ardından nihayet bir basın toplantısıyla tanıtıldı. 1996 yılında yollarını ayıran ve tekrar bir araya gelecekleri haberlerini sürekli inkar eden grup üyeleri, Haziran ayında Manchester’da 2 konserle bu albümü tanıtmaya devam edecek. Eğer yeterli talep olursa, 3. konseri de organize edecekler. Sanırız yıllardır bu haberi bekleyen hayranları, 3. konser için gerekli talebi oluşturacaktır.

Grup, aynı zamanda gelecek yıl konser vermeye devam edeceklerini ve birlikte üçüncü bir albüm daha çıkartabileceklerini belirtti.

15 yıldır yeniden birleşeceklerine dair haberler çıkan ve grup üyelerinin böyle birşey yok sözleriyle son bulan olaylar artık imkansızın gerçekleşmesi olarak değerlendiriliyor. Merakla beklenen basın toplantısında grubun 4 üyesinin de bulunmasıyla tüm soru işaretleri kalkmış durumda. Müzik dünyasının önemli isimlerinin de sevinç çığlıklarıyla karşılanan geri dönüş koca bir müzik akımına yön vermiş grup için artık beklenen bol bol konser vermeleri ve yeni şarkılar yapmaları.Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template