♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Joaquin Phoenix'in 'in hayatı belgesel oluyor!Bir çok insan Joaquin Phoenix’in sinema oyunculuğunu bırakıp müzik kariyeri yapacağına dair açıklamasını duyunca çok şaşırmıştır. Fakat bu bize Phoenix’in Billboard 100 listelerine girişiminin tuhaf hikayesini izleme fırsatı yaratacak. Hollwood muhabiri, Altın Küre ödüllü oyuncu Casey Affleck’in eski aktörün müzik dünyasına atılımını anlatan bir belgesele yönetmenlik yapacağını açıkladı.
Affleck, Joaquin’in kız kardeşi Summer ile evli; yani eğer Phoenix bir belgesel yapılmasını kabul edecekse, bu filmin kamera arkasından ona yakın birinin olması da mantığa uygun geliyor.
En tuhaf yanı ise; Phoenix’in müzik dünyasına girdiğini duyanların çoğu Phoenix’in Rock ya da Country tarzı müzik yapacağını düşünürken, Joaquin Phoenix rapci olma çabasında. Phoenix oyunculuk tüyolarını yapımcı servislerine dönüştürmüş olacak ki Sean ‘Diddy’ Combs ile albüm yapacak. İlk halka açık gösterisini Ocak ayında Las Vegas’ta bir gece kulübünde yaparak Affleck’e ilk çekim şansını verdi bile...

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template