♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Zuhal Gürçimen’den hayalleri hayata katma daveti : Hayalini Hayata Katma Okulu


Yazar Zuhal Gürçimen’in tanıklık ettiği vakalar üzerinden kurgulanan “Hayalini Hayata Katma Okulu”nda yaşanan duygular, kimi zaman bir olayda kimi zaman bir konuşmada; farklı karakterlerde iş, arkadaş, dost olarak karşınıza çıkacak. “Hayatının yönetim kurulunda kimler ve hangi duygular var?” sorusuna cevap arayan “Hayalini Hayata Katma Okulu“ Zuhal Gürçimen imzası ve Destek Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı. 

Kişilerin değil, fikirlerin liderlik ettiği bir dünyada tüm gücüyle mücadele eden okura yol gösterecek deneyim, uygulama ve eğitim metodunu paylaşan Gürçimen, bunu akıldan çıkmayacak metaforlarla ustalıkla yapıyor. 

Arka Kapak Yazısı:
En son ne zaman kattın hayalini hayatına?

Biliyorum, kaybolduğunu düşündüğün anlar var. Tıpkı Hayat Kerimzade gibi. O, bittiğini sandığı noktadan yeni bir yol çizdi kendine ve hayat ustalığı yolculuğuna çıktı. Kendi hayatının bir yönetim kurulu olduğunu ve kararları başkalarının verdiğini fark etti. Sorunların bataklıklarını ve onları kurutan okaliptüsleri tanıdı; kişilerin değil, fikirlerin liderlik ettiği bir dünyanın daha yaşanası olduğunu gördü. Tüm bunlar, koca bir belirsizliğin içinde bilgeliği taşıdı ona ve zafere giderken seferden de keyif almayı öğretti.

Yani sevgili okur, cesaret etmeden bilemezsin yeni yolların seni nereye ulaştıracağını. Hele bir çık bakalım yolculuğuna, yerinde sayma. Yaşanmış, gözlemlenmiş vakalarda senin de kendinden parçalar bulacağın bu kitapla bulmacayı birlikte çözüyoruz.

Hadi, vakit kaybetme! Hayallerini hayatına katmaya davet ediyorum seni...

Hayalini Hayata Katma Okulu / Zuhal Gürçimen
Yayınevi: Destek Yayınları
Türü: Kişisel Gelişim Romanı
Sayfa Sayısı: 224
Fiyatı: 120 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template