♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Burak Soyer'den son sayfasına kadar gerilimi azalmayan sert bir hikâye: Ring


“Zıvana” ve “Buji” ile tanıdığımız Burak Soyer’in intikam planı içeren sert hikayesi “Ring” Karakarga etiketiyle raflarda yerini aldı. Kendine has tarzı ve sert metinleriyle okurlarını mutlu edecek bir yazar olduğunu belirterek meraklılarına tavsiye ederek pası bültene atalım.

Yaşamının baharında hayalleri, sevinçleri ve umutları elinden alınmış bir genç adam hayatını acı içinde geçirmesine neden olanlardan intikam almak için neleri göze alabilir? 

Uzun yıllar boyunca içinde biriktirdiği öfkesini spor yaptığı ringe yansıtan bu adam intikam planını uyguladıktan sonra artık kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacak.

“İntikam soğuk yenen bir yemektir” cümlesini Tolga’nın yaşamı ve 16 yıl sonra uyguladığı planıyla iliklerinize kadar hissedeceksiniz. 

Son sayfasına kadar gerilimi azalmayan sert bir hikâye!

Burak Soyer’in yazdığı Ring Karakarga Yayınları’ndan çıktı. 

Arka Kapak Yazısı:
Bir ringe tüm hayat sığar mı?
Tüm yaşam, bir spor salonunun içinden film şeridi gibi geçer mi?

Tolga, 30’lu yaşlarında genç bir adamdır. Uzun zamandır egzersiz yaptığı, dövüştüğü, ahir ömürdeki deneyimleri mekânın sahibi “Hoca” ile sık sık konuştuğu, yeri geldiğinde çilingir sofrasının kurulduğu bu yer, onun geçmişinden-geleceğine bir geçiş köprüsüdür. Sonra bir akşam bu mekânda aniden bir parti organize edilir… Etkinliğin ev sahibi Tolga’dır… Konuklar önemlidir… Kimsenin olacaklardan haberi yoktur…

Burak Soyer’in kaleme aldığı Ring spor destekli alınan “intikamın” çok iyi bir örneği.

Ring / Burak Soyer
Yayınevi: Karakarga Yayınları
Türü: Edebiyat
Sayfa Sayısı: 88
Etiket Fiyatı: 60 TL


Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template