♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

“Kızıl İblis’in Dönüşü 2” Athica etiketiyle tüm kitabevlerinde…


Orjinal hikâyesi Wolbaek’e ait olan, çizimlerini ise Mayorang’ın üstlendiği “Kızıl İblis’in Dönüşü 2 ”, Athica Yayınları’ndan serinin devamını bekleyen okurlarıyla buluştu. 

Süper güçlere sahip genç bir kahramanın hikâyesini anlatan Kızıl İblis, fantastik-macera çizgi romanı olmanın ötesinde, kötülüğün, başka suretler hâlinde gerçek hayatta da var olduğuna, onlarla olan savaşın ise iyilikle, dostlukla, akılla kazanılabileceğinin altını kalın çizgilerle çiziyor. 

“Kızıl İblis’in Dönüşü 2” Athica etiketiyle tüm kitabevlerinde …

Arka Kapak Yazısı:
Bulunduğu mistik evrende güçlerinden korkan Efendiler Koalisyonu tarafından öldürülen Kızıl İblis’in dünyamızda Jinho olarak uyanmasıyla başlayan macera devam ediyor. Dünyaya liseli bir genç bedeninde dönmüş olmasına rağmen güçlerini kaybetmeyen Jinho’nun düşmanları burada da peşini bırakmıyor.

Serinin bu bölümünde yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Kızıl İblis bir yandan düşmanlarıyla savaşırken bir yandan da kendisi için çok değerli bir şeyi aramaya başlar. Çin’in ıssız dağlarına uzanan bu zorlu yolculukta Kızıl İblis aradığını bulabilecek mi? Yoksa bu maceranın sonunda Kızıl İblis’in düşmanları birlik olup onun güçlerini elinden mi alacak?

%100 HARBİ BİR İBLİS!
Acaba iyilik mi, yoksa kötülük mü yapacak?

Eser Adı: Kızıl İblis’in Dönüşü 2 / Azi - Wolbaek
Orijinal Adı: The Return of the Demon Master 2
Çizer: Mayorang
Yayınevi: Athica Yayınları
Türü: Manhwa – Çizgi Roman 
Çevirmen: Burcu Ayar
Fiyatı: 188 TLShare this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template