♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Farklı Karakteri ve Vizyonuyla Yayıncılık Dünyasına Yeni Katılan Yayınevi : Ayrıksı Kitap

"Benzersiz eserleri okuyucuyla buluşturma" hedefiyle yola çıkan Ayrıksı Kitap yayın hayatına başladı.

Edip Cansever’in “Biz aykırıya, ayrıntıya, ayrıksıya, azınlığa tutkunuz,” dizelerinden esinlenen yayın çizgisiyle yayın hayatına adım atan Ayrıksı Kitap; gösterişten uzak, emeğe değer veren, kitabı janjanlı ambalajından dolayı değil kitap olduğu için sevip kötü insan olmayı tercih etmeyenlere hitap edecek. 

Renkli yayın programıyla okurlarıyla buluşacak olan Ayrıksı Kitap’ın kütüphanesinde çağdaş kurgu ve kurgu dışı kitapların yanı sıra her zaman “okumaya değer” ayrıksı kitaplar yer alacak. Birçok çeviri kitapla okurlarına farklı ufuklar açacak olan yayınevi ayrıksı ve farklı bir yayın çizgisiyle yayın dünyasında yer alacak.

Edebiyatın farklı türlerinde yerli ve yabancı yazarların kitaplarını okurlarla buluşturmayı amaçlayan Ayrıksı Kitap, genç ve yaratıcı yerli yazarların kitaplarını da yer vermeyi planlıyor.

Nisan ayının son haftası ilk kitabını okurlarıyla ‘okumaya değer’ mottosuyla buluşturacak olan yayınevi, bilinen kitap kategori isimlerini de AYRIKSI cümlelerle adlandıracak ve her kitabının ilk sayfasında ayrıksı okurları karakterize eden bir not paylaşacak.

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template