♫ ♪♫ ♪•♫♪ 2006'dan bu yana Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı... ♫ ♪♫ ♪ ♫ ♪♫

Mine G. Kırıkkanat’tan Yeni Roman: Hiç Kimse

Mine G. Kırıkkanat’ın gerçek bir suikastı gerçekdışı bir komploya uyarladığı, gündemi sarsacak romanı “Hiç Kimse” Kırmızı Kedi etiketiyle raflarda.

“Tutsak Önderliğin, esir düştüğünden beri T.C. hükümetine biat ettiğini hepimiz biliyoruz. Kuşkusuz önceden de işbirliği vardı, sen doğrusunu bilirsin. Belki de sana atılan iftira, aslında onun için geçerlidir.

Şimdi hükümetin muhatabı oldu. Ada’dan barış görüşmelerini yönetiyor.

T.C.’nin bu süreçten Parti’ye para ve silah sağlayan kaynakları kurutmak için yararlanacağına emin olabilirsin. Tutsak Önderlikten kurban istenecek. O da verecek. Muhtemelen bizler arasından birkaç isim söyleyecek. Ve ben o isimlerden biriyim.

Çok zamanım kalmadı, seziyorum.
Hoşçakal Heval…”

Paris, 9 Ocak 2013’te olağandışı bir suikaste tanık oldu. PKK militanı üç kadın, bir tabancadan sıkılan on kurşunla öldürüldü. Yakalanan tek zanlı, o gün bugündür yargılanmayı bekliyor. Katil olduğuna dair kesin bir kanıt bulunamadı, kimse inanmadı, inanmıyor. 

Hiç Kimse, bu gerçek suikastın gerçekdışı bir komploya uyarlanan romanıdır.

Mine G. Kırıkkanat’ın olağanüstü kurgusu, işlenen cinayetlerde uluslararası bir işbirliğini inandırıcı kılarken; Teşkilat’ın yetiştirdiği tetikçilerin sınır ötesi harekâtlarını ve derin devletin sırlarını da gözler önüne seriyor.

Hiç Kimse / Mine G. Kırıkkanat
Tür: Roman
Sayfa sayısı: 192 sayfa
Etiket Fiyatı: 16 TL

Share this:

Yorum Gönder

 
Designed by OddThemes & Distributed by Free Blogger Template